dywan i jego czyszczenie

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

dywan i jego czyszczenie

Post autor: poranek »

Moja mama ma w domu dywany i w miarę możliwości stara się je czyścić swoimi sposobami. Ale wiadomo jak to jest, niektóre dywany nie dadzą się wyczyścić. Dlatego chcąc jej pomóc postanowiłam znaleźć firmę, która się tym zajmuje. Więc poszukiwania zaczęłam od internetu i dzięki emu trafiłam na tę firmę wroclawskiportal/pl/pranie-dywanow-we-wroclawiu/ która świadczy tego typu usługi

Awatar użytkownika
Ponczek
Posty: 7
Rejestracja: pn mar 23, 2020 6:08 pm

Re: dywan i jego czyszczenie

Post autor: Ponczek »

Myślę, że to dobry pomysł. Daj znać co z tego wyjdzie.
Pokój bez książek to jak ciało bez duszy.

Awatar użytkownika
stekloder
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 5:19 pm

Re: dywan i jego czyszczenie

Post autor: stekloder »

Myślę, że z tym warto udać się do profesjonalisty. On będzie wiedział co robić.
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.

marlena
Posty: 48
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:40 pm

Re: dywan i jego czyszczenie

Post autor: marlena »

Wykładziny dywanowe nie są dobrym pomysłem, zwłaszcza przy dziecku jesli planujemy jego zakup. Zbierają dużo brudu i kurzu. Lepszym rozwiązaniem są panele, a na nich mały dywan. Do pokoju dziecięcego zamówiłam dywan na stronie kochamydywany/pl/dywany-dla-dzieci . Cechuje je wykonanie z wysokiej jakości materiałów oraz szeroki asortyment. Obsługa doradza w doborze dywanu.

Adolfnowak19
Posty: 6
Rejestracja: czw sie 20, 2020 12:20 am

Re: dywan i jego czyszczenie

Post autor: Adolfnowak19 »

Najlepszą opcją będzie przejrzenie blogów i for jak carpetsgroup/pl/. Zawsze wyciągniesz z tego najlepsze informacje dla siebie.

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: dywan i jego czyszczenie

Post autor: Molly »

Samodzielne czyszczenie dywanów nie jest proste. Zwłaszcza jeśli mamy dywany z długim runem. Wygodniej jest zlecić takie prace profesjonalnej firmie. Wiem, że ta pralnia pralnia-warszawianka/pl/ świadczy takie usługi. Piorą dywany różnego typu - syntetyczne, naturalne, o różnej długości runa. Bardzo fajne jest to, że można zlecić odbiór dywanu z domu i jego odwiezienie po czyszczeniu.

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: dywan i jego czyszczenie

Post autor: Arkadiusz1 »

Ale jeśli chodzi o takie kwestie, to może być to dla Was bardzo cennym wyborem. Właśnie dlatego warto zajrzeć do idealnesprzatanie/pl/mycie-okien-warszawa/ i dowiedzieć się, w jaki sposób moglibyście dzisiaj zorganizować czyszczenie w Waszym domu. W końcu o okna czy dywany faktycznie warto zadbać odpowiednio szybko, bo to w dużej mierze wpływa na czystość w całym domu.
Tekst sponsorowany

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: dywan i jego czyszczenie

Post autor: marysia »

Wszystko zależy od tego, jaki dywan macie? Inaczej czyści się klasyczne dywany a inaczej skóry owcze czyszczenie - warto mieć to na uwadze :) Ja kiedyś zniszczyłam sobie skórę owczą, ale jak to mówią - człowiek uczy się na błędach.

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: dywan i jego czyszczenie

Post autor: walicja »

Co do czyszczenia dywanów to ja bym bardziej była za znalezieniem dobrej pralni chemicznej. Bo jednak samemu ciężko jest bardzo dokładnie taki dywan wyczyścić, ale zawsze warto próbować. I tak też szukając takich środków czystości udało mi się między innymi znaleźć tutaj cleantec/com/pl/chemia-srodki-czystosci-c-1.html bardzo dobry wybór w środkach czystości.

Tadek
Posty: 19
Rejestracja: czw paź 08, 2020 6:27 pm

Re: dywan i jego czyszczenie

Post autor: Tadek »

Czyszczenie wykładzin i dywanów może być problematyczne, a później te rzeczy wyglądają, nie mówiąc o śladach po wodzie. Domowe sposoby bywają niewystarczające: nie radzą sobie z wszystkimi zabrudzeniami albo efekt końcowy jest niezadowalający (albo gorszy niż poprzednio!). A to całkiem sporo naszej energii. W trosce o meble tapicerowane lub inne tekstylia w naszej przestrzeni, skontaktuj się z firmą emka-warszawa/pl/. To firma z Warszawy, która zajmuje czyszczeniem tych rzeczy ale także poradzi sobie z zabrudzeniami na elewacjach lub balkonach emka-warszawa/pl/oferta/.