Nagłośnienie na imprezie

Awatar użytkownika
Tobi74
Posty: 77
Rejestracja: czw cze 06, 2019 11:14 am

Nagłośnienie na imprezie

Post autor: Tobi74 »

Hej, zna się ktoś może na nagłośnieniach na różnych imprezach? Chciałbym wynająć ekipę do tego. Znalazłem więc taką stronkę https://www.kalemba.pl/ . Co o niej sądzicie? Wyglądają na profesjonalistów, a opinie o nich są naprawdę pozytywne. Zależy mi na profesjonalnym podejściu. Myślicie, że mogę się skusić?
Tak oto dążymy naprzód, kierując łodzie pod prąd, który nieustannie znosi nas w przeszłość.

Awatar użytkownika
Ponczek
Posty: 7
Rejestracja: pn mar 23, 2020 6:08 pm

Re: Nagłośnienie na imprezie

Post autor: Ponczek »

Zdecydowanie warto spytać sie specjalisty. On zajmie się tym profesjonalnie.
Pokój bez książek to jak ciało bez duszy.

MaryAnn84
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:29 pm

Re: Nagłośnienie na imprezie

Post autor: MaryAnn84 »

Nagłośnienie jest niezwykle ważne na każdej imprezie, ale równie ważna jest muzyka puszczana w tle. O to też bezsprzecznie trzeba zadbać. Może Wam w tym pomóc z pewnością strona imp3 - imp3/pl/ Można z jej pomocą pobrać piosenki w formie mp3, które są dostępne w serwisie youtube. Wystarczy znaleźć utwory na stronie za pomocą wyszukiwarki i nie trzeba znać adresu piosenki na youtubie, ani pobierać dodatkowych programów.

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Nagłośnienie na imprezie

Post autor: Molly »

Jeśli zależy Ci na świetnej jakości dźwięku, to na pewno warto zastanowić się nad absorberami akustycznymi. Poprawiają jakość dźwięku w pomieszczeniu i „wyłapują” wszystkie szmery i hałasy. Takie znajdziesz tutaj mega-acoustic/pl/oferta/panele-akustyczne-2/absorbery-panele-akustyczne-2/. Myślę, że to niezłe rozwiązanie i niedrogie.

marysia
Posty: 376
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Nagłośnienie na imprezie

Post autor: marysia »

Myśleliście też o tym, aby kupić mikrofon do karaoke? Jeśli tak, to ze swojej strony mogę wam polecić ten ranking: sound-expert/pl/ranking-mikrofonow-karaoke/ Znajdziecie tutaj rzetelne porównanie. Myślę, że to najrozsądniejsza decyzja

marysia
Posty: 376
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Nagłośnienie na imprezie

Post autor: marysia »

Nie wyobrażam sobie wydania mojej muzyki z inną firmą niż https://x-disc.pl/pl/ - mają moje pełne zaufanie.