Otwieranie samochodu - pomoc drogowa

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Otwieranie samochodu - pomoc drogowa

Post autor: agnieszka354 »

Hej! Zatrzaśnięty samochód lub uszkodzony zamek w samochodzie? Skontaktuj się z pomocą drogową omt-pomocdrogowa/pl/oferta/awaryjne-otwieranie-samochodu-tarnow/ , gdzie ekspresowo naprawią usterkę z otwieraniem samochodu!

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Otwieranie samochodu - pomoc drogowa

Post autor: Paulina »

A czy korzystaliście kiedykolwiek z usług pomocy drogowej w Zielonej Górze? Ja ostatnio trafiłam na listę firm, które świadczą tam takie usługi na stronie internetowej pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-zielona-gora. Z którą z nich mieliście do czynienia?

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Otwieranie samochodu - pomoc drogowa

Post autor: marysia »

Z moim samochodem to w ogóle ostatnio są takie jazdy, że zdecydowałam się go oddać do mechanika na wszystkie możliwe przeglądy. Tyle dobrze, że teraz bez problemu można skorzystać z takich usług jak wynajem samochodów Kraków Nie wiem jak to wygląda u was, ale ja prakrycznie każdego dnia jestem w rozjazdach po całym województwie, więc u mnie nawet dzień bez samochodu nie wchodzi w gre

tamara
Posty: 183
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Otwieranie samochodu - pomoc drogowa

Post autor: tamara »

Jeśli nie dojedziesz o własnych siłach do warsztatu to koniecznie zadzwoń po sprawdzoną pomoc drogową. Jeśli mogę Ci coś polecić to będzie to tania pomoc drogowa Warszawa 24h holowanie aut: wawa-hol/pl/ . Sama niedawno też korzystałam z ich usług. Jestem pewna, że będziesz z nich zadowolony.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Otwieranie samochodu - pomoc drogowa

Post autor: lunko »

Mi pomoc drogowa pomogła z zamkniętym samochodem, ale wykupiłem sobie dodatkowe ubezpieczenie od tego typu wydarzeń teraz więc nie będę stratny. Tutaj beesafe/pl/porady/ubezpieczenie-oc-na-raty/ macie ofertę na raty polisy więc polecam jak coś.

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: Otwieranie samochodu - pomoc drogowa

Post autor: kasjuszka »

Jesli potrzebujecie pomocy z awaryjnym otwarciem auta, to mozna sie zglosic tutaj drogowipomocnicy/pl/ zajmuja sie midzy innymi czyms takim. Sama raz mialam sytuacje, że sobie zatrzasnelam kluczyki, wiec znam ten ból

masala
Posty: 148
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Otwieranie samochodu - pomoc drogowa

Post autor: masala »

W moim przypadku świetnie sprawdziła się pomoc drogowa TIR, laweta Płońsk, Ciechanów Robex https://robex-pomocdrogowa.pl/ . To specjaliści w swoim fachu, którzy mają bardzo duże doświadczenie. Myślę, że Tobie też mogą przydać się te namiary.