Dieta pudełkowa

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Dieta pudełkowa

Post autor: arabica »

Ja jestem też za dietą pudełkową. Bo kiedy tutaj gotować, liczyć kalorie i zadbać jeszcze o wiele innych rzeczy - jak nie ma wiecznie czasu... A tak można zgłosić się przykładowo do firmy fitkalorie/pl/warszawa/ i gotowe. Otrzymuje człowiek zdrowe, smaczne posiłeczki, które są sycące i niskokaloryczne.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Dieta pudełkowa

Post autor: lola »

Ja w końcu postanowiłam się za siebie wziąć. Dobiłam do 120 kilogramów i poczułam się jakby ktoś wylał na mnie kubeł zimnej wody! Zamówiłam sobie kurso książkę Moniki z jemcochce/pl/ i działam z nią. Codziennie wykonuję ćwiczenia z książki, powoli uczę się jeść odpowiednie ilości. Póki co schudłam 5 kg :)

marysia
Posty: 384
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Dieta pudełkowa

Post autor: marysia »

To prawda, diety pudełkowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Ja przerabiałam kilka z nich, ale najbardziej odpowiada mi ta od bodychief/pl/dieta-pudelkowa/rogozno Posiłki zawsze są smaczne, a dostawy na czas. W innych firmach dietetycznych niestety rożnie to było.

Molly
Posty: 145
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Dieta pudełkowa

Post autor: Molly »

Tak, ale trzeba pamiętać, że nie każdy catering dietetyczny trzyma poziom. I trzeba wybierać te najlepsze. Ja od siebie mogę zostawić namiar na Hello Dieta - tutaj ich strona hellodieta/pl/ . Mają różne diety w ofercie, także dopasowane do indywidualnych potrzeb. Można skonsultować się z ich dietetykiem i zamówić to co potrzebne. Smaczne, zdrowe, na czas. 5 zbilansowanych posiłków, prosto pod drzwi.