Dieta pudełkowa

Tati17
Posty: 11
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 3:38 pm

Dieta pudełkowa

Post autor: Tati17 »

Jakiś czas temu w internecie napatoczyłam się na informacje odnośnie tego tematu na blogu - kuchennemaszynki/pl .To wyjątkowo mądry wpis. Według mnie można się dzięki nim sporo dowiedzieć. Sprawdźcie to sami a nie będziecie żałować. Są tam również inne super artykuły.

Zafira
Posty: 64
Rejestracja: pt maja 08, 2020 4:27 pm

Re: Dieta pudełkowa

Post autor: Zafira »

Jest bardzo dużo diet pudełkowych naprawdę mam dylemat w wybraniu tej najwłaściwszej dla siebie. Coś słyszałam, że bardzo skuteczna jest tak zwana ketogeniczna dietly/pl/dieta-pudelkowa/ketogeniczna , w której organizmowi dostarcza się zmniejszoną ilość węglowodanów. Nie każdemu może ona odpowiadać z tego względu, że opiera się głównie na jedzeniu mięsa, jajek, ryb, olejów i orzechów. Wykluczone są natomiast produkty zbożowe, warzywa strączkowe i sporo owoców.

arabica
Posty: 149
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Dieta pudełkowa

Post autor: arabica »

A czy braliście pod uwagę również stosowanie środków na odchudzanie? Chodzi mi o coś takiego sklepzycia/pl/suplementy-tabletki-i-preparaty-na-odchudzanie . Mnie wydaje się, że warto spróbować suplementacji, ponieważ może ona poprawić nasze efekty w odchudzaniu.

Bara66
Posty: 8
Rejestracja: pt wrz 11, 2020 12:58 pm

Re: Dieta pudełkowa

Post autor: Bara66 »

Skoro ciekawi Cię właśnie ten temat to pamiętaj, że znam stronę, gdzie powinnaś znaleźć o wiele więcej wyjątkowo wartościowych informacji na ów temat. Rekomenduję w wolnej chwili bo rzeczywiście warto według mojej oceny - gastrotechnika/com/pl .

tamara
Posty: 183
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Dieta pudełkowa

Post autor: tamara »

To właśnie dzięki diecie pudełkowej mam zbilansowane posiłki na każdy dzień. Kiedyś nie miałam czasu gotować, a obecnie zamawiam catering dietetyczny wegański ze strony afterfit-catering/pl/dieta-weganska . Jest naprawdę pysznie. Na dodatek możemy dobrać sobie odpowiednią kaloryczność dzienną diety.

marysia
Posty: 374
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Dieta pudełkowa

Post autor: marysia »

Dość długo nie byłam przekonana do diety pudełkowej, bo myślałam że to tylko przejściowa dieta. Natomiast skusiłam się i jestem zadowolona. Obecnie od pół roku jestem na takiej diecie z bodychief/pl/dieta-pudelkowa/katowice i widzę efekty. Dzięki regularnym posiłkom czuję się znacznie lepiej oraz udało mi się zrzucić zbędne kilogramy.

iriss
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:29 pm

Re: Dieta pudełkowa

Post autor: iriss »

Według mnie catering dietetyczny to najlepsze rozwiązanie... Nie każdy z nas ma zaraz czas na gotowanie, a gdzie tutaj liczyć jeszcze kalorie, zwracać uwagę na etykiety produktów. A taka firma będzie wiedzieć jak stworzyć potrawy, które będą zgodne z naszymi oczekiwaniami i potrzebami naszego organizmu.

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: Dieta pudełkowa

Post autor: łobuziak »

A słyszeliście o diecie wysokotłuszczowej zwanej dietą ketogeniczną? Zobaczcie sobie tą książkę taniaksiazka/pl/dieta-ketogeniczna-ksiazka-kucharska-140-przepisow-leanne-vogel-p-1405178.html Znajdziecie tu wszystkie informacje na jej temat. Książka zawiera szczegółowe informacje o wartościach odżywczych każdego posiłku. Są w niej 140 różnych przepisów śniadania, obiady, kolacje, a także przekąski oraz napoje.

arabica
Posty: 149
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Dieta pudełkowa

Post autor: arabica »

Mnie też się podoba ta opcja... Uważam, że dieta pudełkowa to dobry początek na to, aby lepiej o siebie zadbać. Zobaczcie sobie dietly/pl/blog/catering-dietetyczny-jaka-opcja jakie świetne wskazówki znalazłam dla siebie na temat tego, jaką dietę dla siebie najlepiej wybrać. Jakie mamy tutaj możliwości?

tutsi
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Dieta pudełkowa

Post autor: tutsi »

Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety warto porządnie oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn, wtedy taka przemiana materii potrafi przyspieszyć :) ja korzystałam z oferty Nuja, przez 3 dni piłam ich smaczne soki :) Ogólnie na ich blogu znajdziecie ogrom ciekawych artykułów związanych z odchudzaniem czy dietami nuja/pl/blog. Ja zaglądam regularnie, mnóstwo rzetelnych i przydatnych informacji :)