Dietetyk

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:44 pm

Dietetyk

Post autor: Marzena21 »

Gdy chciałbyś się doedukować na ten temat więcej to polecam spojrzeć sobie na stronę - arturtopolski/pl/ . Osobiście uważam, że tutaj znajdziesz najbardziej interesujące informacje odnośnie owego tematu. Według mnie skupienie porządnej wiedzy.

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Dietetyk

Post autor: patriss »

Byłam kiedyś u jednego dietetyka i prawdę mówiąc, nie ma w tym niczego złego. Wiele można się dowiedzieć, ale też prawda jest taka, że dietetycy mają sporą wiedzę. Mogą jednak ustawiać zbyt mało skuteczne diety, dlatego warto skorzystać z gotowych przepisów. OTO one: dietly/pl/blog/kategoria/przepisy .

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Dietetyk

Post autor: walicja »

Byłam już kilkukrotnie u dietetyka i jakoś moja waga nie może drgnąć. Dlatego też pomyślałam, że zacznę sama coś kombinować jeśli chodzi o jedzenie. Poza tym w internecie znaleźć można wiele bardzo ciekawych takich przepisów i to sprawdzonych. Także i ja tak mam zamiar zrobić. I tak też zupełnie przez przypadek trafiłam na tę stronę z przyprawami ceneo/pl/Przyprawy_jednoskladnikowe/Rodzaj:Kminek.htm . W sumie to kiedyś czytałam, że kminek warto dodawać do niektórych potraw, bo nadaje taki bardziej charakterystyczny smak.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Dietetyk

Post autor: karamba »

Moja Pani dietetyk niestety, ale nie ma dla mnie zbyt dobrych wieści. U mnie leczenie musi potrwać, bo nie wszystko jest dla mnie dobre. Na szczęście niektóre składniki, takie jak olej rzepakowy wiejski tak naprawdę mogę stosować i dzięki temu po prostu będę mogła dobrze wyglądać, bo pomoże mi z wagą. To prawda?

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: Dietetyk

Post autor: sprytna »

Na pewno każdy dietetyk powie że ważne sa przyprawy których dodajemy do swoich potraw. Ja proponuje byście zobaczyli tę ofertę tu bee/pl/producent/dary-natury Naturalne i pochodzące z ekologicznych uraw przyprawy. Sa też herbaty ziołowe, które wspomagają odchudzanie.

lunko
Posty: 748
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Dietetyk

Post autor: lunko »

Ja miałam dietetyka który mi ułożył fajne dania do pracy jakie mogę ze sobą zabierać. Tutaj gerlach/pl/szybkie-dania-z-kaszy-do-pracy znalazłam też ciekawe szybkie z kaszy, coś fajnego bo niskokalorycznego właśnie. Skorzystajcie z nich też.