Mądre zabawki dla dzieci

Renta
Posty: 126
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:29 pm

Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: Renta »

Polecicie jakieś mądre zabawki dla dzieci?

Staram się zajmować im czas w mądry sposob, tak aby nie siedziały przed komputerem.

Awatar użytkownika
Franze
Posty: 125
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 12:51 pm

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: Franze »

Ja ostatnio byłam zdziwiona,że moja koleżanka pozwala 2 letniemu dziecku oglądać codziennie po kilka godzin bajki. Nie bawi się z maluchem, który jest już chyba od tych bajek uzależniony.
Jestem zdania,że powinniśmy znaleźć czas dla dziecka oraz odciągać je od telewizora, który nie ma na nie dobrego wpływu. Zaglądaliście moze do działu z zabawkami i ksiązkami na stronie pwn?
ksiegarnia.pwn/pl/wydawca/WSiP,w,69238846
Znajduje się w nim wiele kreatywnych oraz logicznych zabawek dla dzieci, jak również wiele książek. Których nigdy za wiele.

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: Molly »

To może coś aktywizującego? Gokart na pedały będzie idealny moim zdaniem. Takie gokarty na pedały są teraz bardzo popularne. Co mnie akurat nie dziwi, bo mają stabilną konstrukcję i bezpiecznie mogą z nich korzystać i dzieci, i dorośli, i całe rodziny. Popatrz na stronie sklepu Supertoys. Mają tam spory wybór i ceny też w mojej ocenie są ok.

Jolka
Posty: 67
Rejestracja: ndz sie 02, 2020 7:34 pm

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: Jolka »

Mądre zabawki to takie, które czegoś uczą i rozwijają jakieś umiejętności. Nawet zabawa w sklep wspomagana takimi elementami jak np. tego typu zabawkiiszkola/pl/pl/p/KASA-SKLEPOWA/3518zabawkiiszkola/pl/pl/p/KASA-SKLEPOWA/3518 kasa , waga czy owoce i warzywa, może być rozwijająca. Więc warto o tym pamiętać kupując zabawki.

MaryAnn84
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:29 pm

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: MaryAnn84 »

Według mnie dzieciom warto od czasu do czasu kupować nie tylko klasyczne zabawki, ale również na przykład książki czy najlepsze komiksy dla dzieci - egmont/pl/Komiksy/Komiksy-dla-dzieci,267287,k.html Wtedy można zachęcać dziecko do pogłębiania umiejętności czytania. A na pewno dzieci chętniej będą czytały komiksy, niż zwykłe książki bez obrazków.

Krecha
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:50 pm

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: Krecha »

Ostatnio miałam mały problem co kupić mojemu chrześniakowi. Oprócz jego ulubionych lego postawiłam również na zabawki edukacyjne i pomoce dydaktyczne ponieważ od tego roku młody jest dumnym przedszkolakiem. Na stronie juniora/pl/pomoce-dydaktyczne-przedszkole-c-77.html dostępnych jest sporo ciekawych propozycji dla dzieci, dzięki którym będą mogły rozwijać swoją pamięć i wyobraźnię.

pogoda
Posty: 45
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:02 am

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: pogoda »

Mądre zabawki kojarzy mi się z zabawkami edukacyjnymi , ja na szczęście mam już ten etap za sobą iż syn chodzi już do szkoły. Aktualnie lubi grać na komputerze co tez jest mądra zabawką iż przydaje mu się zarówno do robienia lekcji a jak jest nauka mobilna to i do uczestnictwa w lekcjach. Bardzo fajny wybór komputerów jest na itnes/pl/ gdzie dopasujecie go do potrze dziecka ale i w dobrej cenie.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: lola »

Ile Twoje dziecko ma lat? Ja mam już nastolatkę w domu i właśnie szukam dla niej prezentu z pomocą tego artykułu swiat-rodzicow/pl/prezent-dla-11-latka Początkowo chciałam jej dać pieniądze lub kupić ubrania, ale doszłam do wniosku, ze jeszcze spokojnie może bawić się lego lub układać puzzle.

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:44 pm

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: Marzena21 »

Ja lubię kupować interaktywne zabawki dla moich dzieci jednak tym razem posłałam je na naukę gry na gitarze i przy okazji kupiłam im nuty ze sklepu w sieci - alenuty/pl . Super sprawa. Sami spróbujcie.

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: łobuziak »

Moim zdaniem zabawki to nie wszystko. Warto od małego oswajać dzieci z książkami. Np ta oferta tu bee/pl/batman-bajki-5-minut-przed-snem_p1374447.html Jest aż 190 stron do przeczytania o bohaterze Batmanie. Dzieci go lubią bo walczy z złoczyńcami. W tym sklepie znajdziecie wiele propozycji dla dzieci - zabawki też. I to bardzo często w cenach promocyjnych.