Mądre zabawki dla dzieci

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: tamara »

Jeśli chodzi o książki to polecam Wam także ten blog: psiegonajlepszego/pl/co-daja-dzieciom-ksiazki-z-okienkami/ . Można tam znaleźć informacje na temat tego, jakie książki są obecnie na czasie. Zarówno jeśli chodzi o tytuły dla dzieci, jak i dla dorosłych.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: kasiunia »

Zabawki kupujemy dla dzieci najczęściej, kiedy szukamy prezentu. Postarajmy się trochę i poświęćmy swój czas, dzieci bowiem potrafią być surowymi recenzentami tych prezentów. Taki mały warsztat dla bratanka - fokastara/pl/Stolik-WARSZTAT-MAJSTERKOWICZA-narzedzia.html okazał się być hitem. Dziecko na prawdę dobrze przyjęło zabawkę i co ważne bardzo często się ją bawi. Wiedziałam ,że może się zabawka spodobać , bo ze swoim ojcem często chodzi to warsztatu gdzie właśnie ojciec pracuje.

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: łobuziak »

Moja córka jest w szkole podstawowej. I zaczeła się interesować swoim wyglądem. By nie kończyło sie tylko na diecie, postanowiłem jej kupić Hula Hop. Zobaczcie tu marbo-sport/pl/product-pol-27810-Hula-Hop-z-wypustkami-BB-6412-Body-Sculpture.html Wiem żw w szkole też mają te koła i dziewczyny lubią te ćwiczenia. Więc niech pracuje nad swoją sylwetką w domu, regularnie i pod czujnym okiem mamy.

lunko
Posty: 762
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: lunko »

Jakie wybrać?

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: sprytna »

Mysle że śmiało do madrych zabawek można zaliczyć klocki Lego. Zobaczcie tu taniaksiazka/pl/klocki-lego-c-5249_5623_5632.html Te klocki pobudzają wyobraźnię dzieci. Ja wybrałam lego Majestatyczny tygrys. I w dodatku w cenie promocyjnej. Warto zobaczyć te propozycje.

marysia
Posty: 383
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: marysia »

Wszystko zależy od tego, w jakim wieku jest dziecko. Jeśli chodzi o noworodki i niemowlaki, to z pewnością warto stawiać na kolorowe zabawki, karuzele czy maty edukacyjne. Nie wiem czy już oglądałyście ofertę tinylove/com/pl_pl/collections/meadow-days/ czy nie, ale na pewno warto zdecydować się na zakupy z tej kolekcji :)

iriss
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:29 pm

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: iriss »

Mądre, jak mądre, ale najważniejsze jest to, aby takie zabawki też były bezpieczne. Ja sprawdziłam ostatnio kilka miejsc, gdzie warto byłoby dokonać zakupu. I z całą pewnością warto tutaj wyróżnić chociażby firmę skiddou/com/kategoria-produktu/zabawki/ - tam znajdziecie produkty bardzo dobrej jakości, wykonane z pełną precyzją z bezpiecznych materiałów.

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: kasjuszka »

Według mnie warto kupować takie zabawki, jakie dzieci lubią :) wszystko kwestia zainteresowań. Mój bardzo lubi różnego rodzaju pluszaki, ostatnio wpadł mi w oko elmo maskotka jokomisiada/pl/product-pol-15858-Pluszowa-Maskotka-Elmo-z-ulicy-Sezamkowej-ZA3615.html :) Bardzo ładna :)

masala
Posty: 152
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: masala »

Myślę, że książka zawsze będzie dobrym prezentem. Na stronie czerwonyatrament/com/jak-kupowac-tanie-podreczniki-szkolne/ poczytacie o tym, jakie książki są obecnie na czasie. Ja od dziecka bardzo lubię spędzać swój wolny czas właśnie z książką.

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: agnieszka354 »

Moja córka zażyczyła sobie do swojego pokoju tablicę magnetyczną. Twierdzi, że będzie nauczycielką i chce się bawić w szkołę :D Uważam, że to fajna forma zabawy więc zdecydowałam się na zakup takiej tablicy. Znalazłam sklep, w którym mają spory wybór tablice-magnetyczne/com/tablice-magnetyczne-dla-dzieci.html. Czy ktoś miał z nim do czynienia? :)