Mądre zabawki dla dzieci

marysia
Posty: 384
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: marysia »

Zdecydowanie warto tutaj wspomnieć również o kolorowankach. Na stronie kolorowanki24/pl/kolorowanki-swiateczne/ znajdziecie ogromny wybór kolorowanek do wydruku, z rożnymi motywami. Są nawet takie świąteczne, więc jak widzicie - każdy znajdzie coś dla siebie.

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: agnieszka354 »

Może to nie do końca zabawka ale kupcie swoim pociechom tablice na której mogą pisać :) Tylko nie taką szkolną gdzie pisze sie kredą bo nie nadążycie za sprzątaniem :lol: Lepiej kupić taką jak w biurach mają to się nazywa magentyczna tablica - jest rysowanie jest pisanie a jak trzeba to i nauka https://tablice-magnetyczne.com/tablice ... yczne.html

lunko
Posty: 763
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: lunko »

Dla nieco starszych dzieci natomiast, polecam kursy programowania. Dzieci mogą się uczyć tego fachu już od najmłodszych lat, co pozwoli im na zwiększenie sobie możliwości w przyszłości na szukanie pracy. Ja polecam tę akademie https://pixblocks.com/ . Można się u nich zapisać online.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: kasiunia »

Co powiecie na zabawki sensoryczne dla przedszkolaków ? Zabawki sensoryczne dla dzieci mają na celu stymulowanie zmysłów, na przykład dotyku i wzroku. Uczą prawidłowych reakcji na różnego rodzaju bodźce. Uważam ,że właśnie w młodym wieku, właśnie małe dzieci potrzebują takich bodźców, które spowodują ich rozwój .Wybierajmy zabawki, takie które bawią ale i takie, które wpłyną na rozwój dzieci.

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: kasjuszka »

Lego ;) fajna sprawa i dzieciaki bardzo lubią, ja nawet zamowilam kalendarz adwentowy na teraz z lego na Kitstore maja calkiem fajny wybór

zonia
Posty: 97
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:19 am

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: zonia »

Kurcze fajny pomysł z takim kalendarzem z lego, nasze dzieci w sumie lubią, wiec na pewno tez by im sie spodobało

Awatar użytkownika
Grochu
Posty: 6
Rejestracja: wt gru 05, 2023 11:23 am

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: Grochu »

Faktycznie bardzo ciekawe przykłady zabawek dla dzieci. Może coś kupię.
Życie to jak jazda na rowerze. Aby utrzymać równowagę, musisz się poruszać.

AnnaJ
Posty: 10
Rejestracja: sob lis 28, 2020 7:17 pm

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: AnnaJ »

Jestem zdecydowanie na tak jeżeli chodzi o spędzanie czasu z dziećmi. W dzisiejszych czasach wielu rodziców szuka jakichś zamienników dla tworzenia prawdziwej relacji. Zdecydowanie zbyt wiele słyszy o uzależnieniach od technologii dlatego musimy zastanowić się nad tym jak wychować dziecko tak by miało też inne zabawy czy zainteresowania, oprócz wirtualnego świata. Jedną z lepszych okazji są takie wydarzenia jak urodziny. Możemy wtedy przygotować wiele ciekawych zadań, mogą być do nich wykorzystane farby do twarzy - https://www.sklepmatejko.pl/farby-do-twarzy-i-ciala jeżeli chcemy nauczyć je kreatywności. Oczywiście są w pełni bezpieczne oraz łatwo zmywalne.

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: arabica »

Na pewno warto tutaj wyróżnić klocki lego, które nigdy nie wychodzą z mody i też cieszą oraz rozwijają dzieci. Ja zwróciłaby uwagę na oferty sklepu Planeta Klocków, ponieważ tam znajdziecie najróżniejsze warianty takich klocków - także jestem przekonana, że coś odpowiedniego dopasujecie
do swojego dziecka. Mnie spodobał się zestaw lego ninjago i planuję go kupić synu.