Mądre zabawki dla dzieci

Awatar użytkownika
Angelica
Posty: 3
Rejestracja: sob paź 31, 2020 10:24 am

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: Angelica »

Dzieci potrzebują teraz sprzętu komputerowego, bo odbywa się nauka zdalna przez internet. Zdalne lekcje oczywiście najwygodniej odbywać na laptopie. Ten artykuł może pomóc z wyborem niedrogiego laptopa: scrascom/pl/zdalne-lekcje-i-nauka-zdalna-na-laptopie Takie laptopy poleasingowe, mają w cenie Windows 10, a niektóre firmy dodają także pakiet Office.

Olina
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 12:32 pm

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: Olina »

Jedna z bardziej praktycznych zabawek to oczywiście te edukacyjne. A najbardziej lubiane przez nasze pociechy są różnego rodzaju gry. Na rynku jest ich wiele i czasem trudni wybrać jakieś konkretne. Super, że trafiłam na taką stronę, gdzie można je sobie porównać ekspert.ceneo/pl/gry-dla-4-latka . Sami zerknijcie i się przekonajcie. Z pewnością jedną z nich kupię.

iriss
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:29 pm

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: iriss »

Nawet tego typu zabawki sklep internetowy 3kropki/pl/sklep/dzieci/zabawki/ ma... Tam też znajdziecie edukacyjne i atrakcyjne zabawki, które mogą pobudzać wyobraźnie waszego dziecka, wpływać korzystnie na różne bodźce i rozwijać ich różne umiejętności. Jak zauważyłam sama, to wybór ogromny ma ten sklep w tego typu zabawkach i nie tylko.

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: armonia »

Mi się wydaje, że do takich mądrych zabawek należą te, które są proste w konstrukcji i wymagają kreatywności dziecka jak np. way to play droga . Tutaj maluchy muszą sobie same tor zbudować, po którym będą jeździć samochodziki. Można tworzyć przeróżne tory - wszystko kwestia wyobraźni :)

kamilka45
Posty: 9
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:51 pm

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: kamilka45 »

Jak dla mnie to wszystkie zabawki są mądre jak są edukacyjne. Bo te zabawki edukacyjne bardzo rozwijają małe dziecko i uczą przy okazji nowych rzeczy. Warto jednak szukać i porównywać, bo niektóre do siebie są bardzo podobne i nie zawsze sprawdzają się w użytkowaniu dla danej grupy wiekowej, a dobieranie ich do wieku daje szansę na naukę.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: karamba »

No właśnie, w tym cały ambaras, żeby poznać jednak, co to mądra zabawka, a co głupia. Fakt jest taki, że sporo osób ma problem z szukaniem i nie wie, jakie zabawki dla dzieci kupować. I nic w tym dziwnego, skoro tak naprawdę różnice w maluchach są spore, ale i wybór bardzo duży. Dlatego ja się po prostu będę interesowała tym, co na pewno spodoba się maluchom. Muszę je podejrzeć, co lubią.

Lucy
Posty: 46
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:44 pm

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: Lucy »

Zabawki edukacyjne rozwijają wyobraźnię dziecka, a dodatkowo uczą nowych rzeczy. Każdy maluch powinien poznawać świat w swoim tempie, ale można mu pomóc, a podobno wielu rodziców stawia na zabawki montessori . Są one na tulisie/pl. Ceny mają przystępne, a w ofercie też są inne akcesoria. Dodatkowo marka przekazuje część dochodów z każdej transakcji na pomoc biednym dzieciom.

djonka
Posty: 246
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: djonka »

Bardzo ciekawe są tego typu roboty edukacyjne solectric.sklep/pl/botzees Wydaje mi się że to może być super początek fajnej pasji zarówno dla chłopaków jak i dziewczynek

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: sprytna »

Zabawki np te edukacyjne jak najbardziej tak. Ale ja jestem zdania, że od najmłodszych lat trzeba dziecku kupować książeczki. Zobaczcie np tę ofertę bee/pl/11548-ksiazki-ksiazeczki-dla-dzieci-kolorowanki-i-malowanki Tego typu książeczki poprawiaja motorykę małych rączek, przez kolorowanie, malowanie dzieci rozwijają koncentrację itp. A te ksiażeczki są bardzo ładne i w dodatku w promocyjnych cenach.

tutsi
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Mądre zabawki dla dzieci

Post autor: tutsi »

ja nie mam swoich dzieci dlatego nie jestem na bieżąco w temacie aktualnych trendów jeśli chodzi o zabawki dla dzieci. Mam jednak chrześniaka, który niebawem będzie kończył 2 latka. nie miałam zielonego pojęcia co mu podarować ale przez przypadek znalazłam blog Dbamy o Dziecko dbamyodziecko/pl/. To taka skarbnica wiedzy dla każdego rodzica, znajdziecie tu informacje o przydatnych gadżetach, pomysłach na prezenty a nawet można poczytać o atrakcjach turystycznych dla najmłodszych :)