Domy energooszczędne i studnie

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Domy energooszczędne i studnie

Post autor: mirka00 »

Tak się zastanawiam na temat tych domów energooszczędnych czy w ogóle jest to opłacalne? Bo pomału ruszamy z budową domu i do końca nie wiemy czy budować energooszczędny czy też nie. Jednego jesteśmy pewno, że chcemy mieć własną studnię dlatego też rozglądamy się za dobbrymi pompy do studni bo jednak u nas trzeba troszkę kopać a poza tym zależy nam na ja najlepszej jakości wodzie i do tego niezbędna jest dobrej jakości pompa. Macie takie rozwiązanie na swoich działkach?

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Domy energooszczędne i studnie

Post autor: patriss »

Na pewno mój domek Ekonomiczny 2 mgprojekt/com/pl/ekonomiczny-2 będzie się w to wpisywał, ale powiem Wam szczerze, że mam nadzieję, że uda mi się jakoś go sprawnie wykończyć. A potem jeszcze bedzie studnia i gazociąg. Wszystko eko.

beatabeta
Posty: 66
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:44 am

Re: Domy energooszczędne i studnie

Post autor: beatabeta »

Jeśli chcemy postawić na bardziej energooszczędne rozwiązania to zdecydowanie polecam zapoznać się z polską marką pomp ciepła od varme.tech/. Mają idealne rozwiązania dla domów lub budynków wielopowierzchniowych. Pompa ciepła od razu praktycznie umożliwia zaoszczędzenie pewnej sumy na rachunkach.