Fajne kanały telewizyjne dla dzieci?

Terra
Posty: 47
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:12 am

Fajne kanały telewizyjne dla dzieci?

Post autor: Terra »

Fajne kanały telewizyjne dla dzieci?
Zdradźcie dziewczyny z jakich najchętniej korzystacie i co z kanałów podoba się waszym pociechom?
My teraz zastanawiamy sie czy nie wykupić dostępu do WP Pilota, to taka telewizja internetowa z masą kanałów dedykowanym dzieciom jak Cartoon Network, Nickleodeon, Boomerang ,ale i dorosłym, bo oczywiście chcemy tez coś dla siebie (głównie nowości z ramówki stacji: TVP1, TVP2, TVN czy Polsat i seriale oczywiście). No i tak sie zastanawiamy czy brać w opcji za darmo kilka dni dla testu, tutaj pilot.wp/pl/landing-page/starter-plus-free/?utm_source=brandle&utm_medium=referral&utm_campaign=ramowka_wiosenna_2021
czy może podpowiecie jeszcze inne telewizje onlineowe, w których można dorwac fajne kanały dla maluchów i samemu też poogladać ciekawsze rzeczy, do których normalnie jak do tvn24 nie ma dostepu?

greta
Posty: 39
Rejestracja: wt mar 09, 2021 10:01 am

Re: Fajne kanały telewizyjne dla dzieci?

Post autor: greta »

To może być ciekawe, pomyślę o tym

minella
Posty: 105
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:54 am

Re: Fajne kanały telewizyjne dla dzieci?

Post autor: minella »

Ja mam internet i telewizję w pakiecie od sprawdzonego dostawcy telewizji więc mam takie kanały jakie chcę i mogę bez ograniczeń też korzystać z szybkiego internetu

tutsi
Posty: 114
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Fajne kanały telewizyjne dla dzieci?

Post autor: tutsi »

ja też zdecydowałam się na zakup pakietu telewizja + internet od jednego dostawcy. Mieszkam w Białymstoku i tu korzystam z oferty firmy Elpos. Zdecydowanie polecam :) usługi są stabilne, rachunki niewysokie a dodatkowo zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie ze strony obsługi klienta.

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Fajne kanały telewizyjne dla dzieci?

Post autor: patriss »

Zanim zdecyduję się na kanały, muszę wiedzieć, jaki TV kupić. Jest tyle opcji, że ja po prostu nie wiem, w co iść. Dlatego proszę Was o poradę i o wskazówki. Na razie zerkam sobie tutaj strefa.biz/dom/co-to-jest-hdr-czyli-high-dynamic-range/ na to, co to to HDR. Mam nadzieję, że koniec końców wyjdę w coś, co będzie sensowne. Wasze porady się też przydadzą.

lunko
Posty: 760
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Fajne kanały telewizyjne dla dzieci?

Post autor: lunko »

W kwestii doboru odpowiedniej telewizji muszę Wam polecić Fiberlink , jeśli jesteście z powiatów, w których są dostępne ich zasięgi (województwo małopolskie). Myślę, że jak najbardziej z takich firm warto korzystać, jeśli zależy Wam na sprawdzonych usługach, no i na tym, aby zasięg takiej telewizji był odpowiedni.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Fajne kanały telewizyjne dla dzieci?

Post autor: kasiunia »

W ogóle uważam ,że internet i tv od jednego dostawcy jest optymalnym rozwiązaniem. Możemy być pewni ,że będzie taniej niż kiedy kupowalibyśmy te usługi osobno. Tak wygląda kupowanie usług w pakietach, więc jeśli potrzebujecie jedno i drugie kupcie to od jednej firmy.