Cyber Monday znacie?

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Cyber Monday znacie?

Post autor: walicja »

Otóż właśnie to zastanawiam się czy znacie takie coś jak Cyber Monday? Bo ja znalazłam taki artykuł magazyn.ceneo/pl/artykuly/cyber-monday-prezenty-dla-dzieci odnośnie właśnie takich wyprzedaży skierowanych na dzieci. Sama bardzo chętnie zapoznałam się z tym artykułem, gdyż mają tam kilka bardzo ciekawych propozycji odnośnie zakupu prezentu i to w dobrych cenach

MaryAnn84
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:29 pm

Re: Cyber Monday znacie?

Post autor: MaryAnn84 »

Teraz tak naprawdę w wielu sklepach można trafić na bardzo dobre promocje. Szczególnie jeśli chodzi o sklepy odzieżowe - dstreet/pl/pol_m_Odziez-Meska_Bluzy_Z-nadrukiem-1608.html Akurat szukam prezentu dla taty i męża na święta i pomyślałam, że właśnie zainwestuję w ubrania. Z tego każdy zawsze się cieszy i przynajmniej wiadomo, że się przydadzą.

Prywatka
Posty: 32
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:28 pm

Re: Cyber Monday znacie?

Post autor: Prywatka »

Pewnie,jednak tego dnia warto kupować nie tylko odzież,biżuterię czy elektronikę,warto też zadbać o własny rozwój,czyli różnego rodzaju kursy.Fajnym kursem jest 3D Blender,czyli kurs skierowany do ludzi chcących bliżej poznać oprogramowanie do modelowania 3D i renderowania obrazów domin-krakow/pl/kurs-3d-blender/
Kurs jest nowoczesny,prowadzony przez doświadczonych nauczycieli,starających się wszystkim kursantom uświadomić jakie korzyści płyną z obcowania ze sztuką.

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Cyber Monday znacie?

Post autor: poranek »

Także jestem takiego samego zdania, że super promocje można znaleźć w każdym sklepie. Wszystko zależy od tego czego konkretnie poszukujemy i gdzie tego szukamy. Bo moja siostra jak szukała bluzy dla chłopaka to znalazła ją właśnie na denley/pl . Poza tym dowiedziała się, że takie klasyczne bluzy są cały czas w modzie.

Terra
Posty: 47
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:12 am

Re: Cyber Monday znacie?

Post autor: Terra »

dla mnie ten cały cyber monday jest niestety dość przereklamowany :) no ale czasem coś sie trafi