Rower

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Rower

Post autor: arabica »

Tutaj rowerzysta/pl/rowery-elektryczne też macie bardzo dobre rowery i wcale w niewygórowanej cenie. Także chociażby dla samego porównania warto byłoby tam zaglądnąć, bo tam przynajmniej macie pewność, że kupujecie coś naprawdę dobrej jakości. Coś sprawdzonego.

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Rower

Post autor: tamara »

Ja lubię pojeździć z dziećmi na rowerze. Taka jazda mnie odstresowuje, a dzięki niej też gubię kilogramy. Polecam także rzucić okiem na sklep rowerowy lublin: metrobikes/pl/ . Oferta rowerów i akcesoriów jest tam bardzo bogata.

marysia
Posty: 384
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Rower

Post autor: marysia »

Swoją drogą, to macie już na oku jakiś rower? Wiecie co kupić, na co zwrócić uwagę? Jak nie, to myślę że ten ranking ranking-rowerow/pl/ pomoże wam w podjęciu decyzji :) Sporo przydatnych rzeczy w jednym miejscu, masa informacji - warto sprawdzić w wolnej chwili.

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Rower

Post autor: farah557 »

Mój rower ma już parę ładnych lat i zamierzam go porządnie odreperować. Muszę kupić nową kierownicę, ale kompletnie nie wiem, czym kierować się w wyborze. Myślicie, że któraś z tych kierownic iroman/pl/Kierownice-c47 warta jest uwagi?

iriss
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:29 pm

Re: Rower

Post autor: iriss »

Nie da się ukryć, że też odpowiednio trzeba przygotować swój rower do jazdy... Chociażby ja musiałabym teraz kupić dobry smar do łańcuchów rowerowych i dopieścić mój rower - tak, aby wszystko płynnie chodziło. Wiecie może gdzie taki smar mogę zakupić?

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Rower

Post autor: lunko »

Ja ostatnio również przekonałam się do roweru i nie chcę zimą z niego rezygnować, bo zdziałał cuda na moje uda i pośladki. Planuję więc zamówić sobie trenażer goride/pl/blog/jaki-trenazer-rowerowy-wybrac . Jeszcze nie wiem jak się w domu pomieścimy, ale coś wymyślę!

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Rower

Post autor: armonia »

Teraz to rowey elektryczne cieszą się ogromną popularnością, a już zwłaszcza marka https://pl.ecoride.com/. Mają one duży zasięg baterii, dzięki czemu rowerzyści mogą jechać dalej na jednym ładowaniu. Ich skandynawskie rowery elektryczne zostały zaprojektowane z myślą o najwyższym komforcie i jakości

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: Rower

Post autor: sprytna »

Każdy kto posiada rower powinien zapoznać się z tym artykułem tu https://projektowaniewnetrzkrasnik.pl/z ... werzystow/ Dowiecie sie dlaczego ważne jest ubezpieczenie dla rowerzystów. Jakie są zalety posiadania takiego ubezpieczenia. A też na jakie ryzyko się narażamy nie mając takiego ubezpieczenia.