Rower

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Rower

Post autor: tamara »

Polecam kupić sobie rower i różne akcesoria rowerowe. Jazda na rowerze to dla mnie wręcz przyjemność a nie sport. A jeśli chodzi o zakup roweru i odzieży na rower to polecam odwiedzić sklep eRowery, gdzie znajdziecie takie przydatne ubrania jak na przykład pompka rowerowa: erowery/pl/m/89744/akcesoria-pompki .

marysia
Posty: 383
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Rower

Post autor: marysia »

A co z zapięciami do rowerów? Tyle słyszy się o kradzieżach rowerów, że chciałabym tego uniknąć. Widziałam, że w sklepie fernand/pl/53-zabezpieczenia-rowerowe mają na sprzedaż zapięcia, łańcuchy i wiele innych. Co najbardziej polecacie kupić?

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Rower

Post autor: karamba »

A co powiecie na jazdę konno? Możecie kupić czaprak tani w sklepie Equishop i dzięki temu po prostu postarać się, by w waszej rodzinie nastała nowa tradycja. Jeśli dziecko pokocha konie, to dla niego lepszej atrakcji nie będzie. U nas w rodzinie mama bardzo lubi te zwierzęta.

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Rower

Post autor: arabica »

Jak kupować odpowiedni rower turystyczny ? Nazywam tak oczywiście modele trekkingowe, mam nadzieję, że nikt nie ma tutaj wątpliwości. Zależy mi na tym, żeby jednak kupić coś porządnego, bo mamy spory kawałek ziemi do objechania. Dajcie znać, jak to widzicie i czy to jest możliwe do kupienia,

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Rower

Post autor: dorka4 »

Myślę, że ten sklep jest wart uwagi. Uważam, że przede wszystkim należy zadbać o swoje bezpieczeństwo. Właśnie dlatego należy zainwestować w kask rowerowy damski. Mają tam również inne akcesoria. Można tam zrobić szybkie i praktyczne zakupy.

lunko
Posty: 763
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Rower

Post autor: lunko »

Ja na rowerze dość często jeżdżę ale chcę też konno zacząć jeździć, tutaj equishop/com/pl/blog/odznaka-jezdze-konno-wszystko-co-musisz-wiedziec-n319 czytam o zdobywaniu odznak w tym sporcie, fajnie by było jakąś mieć.

marysia
Posty: 383
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Rower

Post autor: marysia »

Też zdecydowałam się w tym sezonie na zakup nowego roweru. Nie wiem jednak jakie słuchawki na rower wybrać? Może wy jesteście w stanie coś mi polecić? Byłabym bardzo wdzięczna.

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Rower

Post autor: farah557 »

W sklepie internetowym Iroman znajdziecie wszystko, co niezbędne do jazdy na rowerze. Podczas aktywności fizycznej powinniśmy pamiętać o piciu wody, dlatego warto kupić bidon rowerowy. Tutaj iroman/pl/Bidony-i-koszyki-c92 są do wybory bidony w fajnych cenach i wykonane z lekkich i trwałych materiałów.

masala
Posty: 153
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Rower

Post autor: masala »

Jeśli lubicie jeździć na rowerze to powinniście wiedzieć o tym, że warto do roweru też dokupić różne przydatne akcesoria. Polecam chociażby rzucić okiem na takie akcesoria do rowerów: dobrerowery/pl/bidon-kross-pure-500ml-czerwony . Sądzę, że taki bidon jest bardzo przydatny podczas jazdy na rowerze.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Rower

Post autor: lola »

Jazda rowerem jest super. Ja kręcę coraz więcej kilometrów i chyba zmienię rower miejski na coś bardziej profesjonalnego. Tutaj 4outdoor/pl/2020/09/02/jakie-spodnie-sprawdza-sie-na-rower-pomysl-o-legginsach-sponsorowany/ znalazłam ciekawy artykuł o legginsach na rower i chcę zamówić dwie pary. Odpowiedni ubiór, kask itd. to podstawa jesli chce się jeździć po kilkadziesiąt kilometrów.