Rower

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Rower

Post autor: karamba »

Hej, chciałabym kupić sobie rower, ale na razie nie mam pomysłu, co i jak zrobić. Ogólnie jest sklep ten sklepzrowerami/pl , który chcę odwiedzić, jednak dobrze byłoby od Was dowiedzieć się, czy warto. Jak myślicie? Mówię tu o zakupie zarówno roweru, jak i akcesoriów do niego. Fajnie, jakbyście powiedzieli, co wiecie.

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Rower

Post autor: dorka4 »

Warto na spokojnie odwiedzić sklep internetowy DobreRowery. Mają tam w ofercie nie tylko dobrej jakości rowery, ale również akcesoria. Wybór jet naprawdę ogromny. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Warto zawsze robić zakupy w sprawdzonych miejscach. Trzeba bowiem co pewien czas odświeżać swój rower.

glaczek
Posty: 3
Rejestracja: wt lis 10, 2020 2:15 pm

Re: Rower

Post autor: glaczek »

co z rowerem to warto :) zawsze wszytko co z rowerem jest warto

waporyzator cbd
Ostatnio zmieniony pn lis 30, 2020 12:03 pm przez glaczek, łącznie zmieniany 1 raz.

Wojciech125
Posty: 2
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:36 pm

Re: Rower

Post autor: Wojciech125 »

Nie wiem czy wiecie, ale ciekawe rowery używane (ale też i nowe) w dobrej cenie są dostępne na portalu Pokato. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, aby przede wszystkim znaleźć idealne rozwiązanie dla siebie i przy okazji niewiele wydać. Uważam, że warto stawiać na jakość, ale naprawdę nie ma sensu przepłacać.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Rower

Post autor: paulinajacka »

Pamiętajcie, że zarówno o nowy jak i używany rower trzeba dbać, gdyż części się zużywają i trzeba na bieżąco kontrolować stan waszego pojazdu. Na stronie ebcbrakes/pl/pl/katalog/czesci-uniwersalne/klocki-rowerowe/323388~323412/?root=323383&path=323388~323412 znajdziecie szeroki wybór klocków rowerowych, które będą pasowały do różnych modeli. Na pewno możecie liczyć na pomoc pracowników, którzy z wielką chęcią wam we wszystkim doradzą.
paulina modra

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Rower

Post autor: Paulina »

Jeśli mieszkacie w dużym mieście, to zdecydowanie najlepszym wyborem, jeżeli chodzi o zakup roweru, będzie oczywiście rower miejski Warszawa jest na przykład takim dużym miastem. Naa takim rowerze będziecie ze spokojem mogli nie tylko wybrać się na przejażdżkę, ale również dojechać do pracy, do szkoły itp. Jestem przekonana ,że będziecie z takiego roweru zadowoleni :)

djonka
Posty: 246
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Rower

Post autor: djonka »

Mysle, ze tez zalezy co kto lubi :) u nas cala rodzina zdecydowanie bardziej woli hulajnogi niz rowery, dlatego nawet corce teraz zamowilismy nowa na rowerekbiegowy/com/hulajnogi-i-deskorolki/81/hulajnoga-balansowa-trojkolowa-swiecaca-blubell-sk-808-rozowa/ :)

emi
Posty: 14
Rejestracja: pt mar 05, 2021 12:23 pm

Re: Rower

Post autor: emi »

Myślę, że na spokojnie tutaj erowery/pl/rower-kross-level-30-new-21-model-2021/rowery-btypb-gorskie-xc/m/90042 warto się rozejrzeć. Jest tam wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o różnego typu rowery. Myślę, że warto właśnie w takich miejscach robić zakupy, bo dzięki temu można nie tylko zaoszczędzić sporo czasu, ale również pieniędzy. Poza tym takie zakupy są bezpieczne.

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Rower

Post autor: Molly »

Moim zdaniem rowery górskie przydadzą się dla miłośników sportów ekstremalnych, do jazdy po pagórkach czy lesie. Jeśli lubicie taki wypoczynek, to warto kupić lepszy sprzęt, żeby dłużej służył. Widziałam, że ten sklep ma ciekawą ofertę greenbike/pl/rowery-gorskie-c-13.html . Ceny są na każdą kieszeń, także warto przejrzeć stronę. Posiadają też różne akcesoria.

masala
Posty: 148
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Rower

Post autor: masala »

A czy są tutaj fani sportu? Ja bardzo lubię jeździć na rowerze. Ostatnio odkryłam sklep Metro Bikes, gdzie znajdziecie między innymi akcesoria i ubrania rowerowe - takie jak buty rowerowe: metrobikes/pl/pl/c/Buty/120 . Warto się rozejrzeć.