Wakacyjne kursy językowe?

Terra
Posty: 47
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:12 am

Wakacyjne kursy językowe?

Post autor: Terra »

Podzielicie się opinią na temat szkoły językowej Structura? Chciałabym dziecko zapisać na wakacyjny kurs języka niemieckiego, który mają w całkiem przyzwoitej cenie structura/pl/cennik/, ale najpierw wolałabym się czegoś o nich dowiedzieć :)

Paulina
Posty: 221
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Wakacyjne kursy językowe?

Post autor: Paulina »

Ja zastanawiam się nad zapisaniem się na kurs języka francuskiego dla początkujących :) Muszę przyznać, że zawsze bardzo podobał mi się ten język. Ostatnio widziałam na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/francuski/dla-poczatkujacych, że Szkoła Językowa ProfiLingua takie właśnie kursy między innymi organizuje. Czy ktoś z Was miał z nią może do czynienia?

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Wakacyjne kursy językowe?

Post autor: karamba »

To fajna opcja, ale moim zdaniem także ważne będzie podejście interpersonalne do człowieka. Dlatego mnie zainteresowało nie tylko szkolenie pod kątem rozmowy, ale także i tego, jak się zachować podczas spotkań biznesowych. Nie wiem, po prostu może czas będzie poznać zasady savoir vivre w biznesie .

lunko
Posty: 774
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Wakacyjne kursy językowe?

Post autor: lunko »

Jeśli jesteśmy w temacie edukacji, to może zainteresuje Was platforma edukacyjna? Myślę, że taką opcją możecie być zainteresowani. Szczegóły dotyczące konkretnej platformy znajdziecie sobie na stronie euroimpex/pl/oprogramowanie/documaster-campus/ . Sprawdźcie, skorzystajcie i wybierzcie dla siebie najlepsze rozwiązania.