Sport dla dziecka

tara423
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 05, 2020 8:07 pm

Sport dla dziecka

Post autor: tara423 »

Niedawno mój syn zainteresował się sztukami walki i prosi mnie, żebym zapisała go na trening do wswietnejformie/pl/bjj-kids-wroclaw/. Chciałam mu znaleźć inne hobby, jak książki czy inne sporty, ale on się uparł na jiu-jitsu. Myślicie, że to dobry pomysł? Nie chcę, żeby mu się coś stało, ale z drugiej strony sport to zdrowie.

Awatar użytkownika
electronmode12
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:38 pm

Re: Sport dla dziecka

Post autor: electronmode12 »

Dzięki wielkie za wszystkie rady!
Nie czuję się zobowiązany do wiary, że ten sam Bóg, który obdarzył nas zmysłem, rozumem i intelektem, chciał abyśmy zapomnieli ich użycia i innymi środkami chciał dać nam wiedzę, którą możemy zdobyć poprzez nie.

Zafira
Posty: 64
Rejestracja: pt maja 08, 2020 4:27 pm

Re: Sport dla dziecka

Post autor: Zafira »

Ja bym się cieszyła na Twoim miejscu, że Twoje dziecko ma takie zainteresowania. Aktywność fizyczna to bardzo dobra rzecz i pomoże mu dbać o kondycję i ogólnie zdrowie. Nawet mogłabyś mu kupić w prezencie taki fajny gadżet, jakim jest opaska sportowa taniomania/pl/t/mi-band-4 . Jest bardzo popularna obecnie i ma bardzo znaczące funkcje jeśli chodzi o funkcjonowanie organizmu.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Sport dla dziecka

Post autor: mirka00 »

Oj, na pewno coś by się znalazło. Na przykład gry zespołowe są bardzo często polecane dla dzieci. Ja mam zgoła inne pytanie. Czy kupilibyście swoim dzieciom takie oto magazyn.ceneo/pl/artykuly/opaski-sportowe opaski? A może niekonieczne? Jak to wygląda? Bo 12 - letnia córka mnie o taką prosi, a ja nie wiem co zrobić. Czy to w ogóle będzie rozsądne?

Awatar użytkownika
absolwentka199
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 6:54 pm

Re: Sport dla dziecka

Post autor: absolwentka199 »

Wiecie coś więcej na ten temat? Dajcie znać.
Mieszkał w samym sobie
jak gawron w wieży bez dachu.

daria15
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 08, 2020 8:21 pm

Re: Sport dla dziecka

Post autor: daria15 »

Ruch to zdrowie, dlatego dla starszych dzieci polecam zajęcia z brazylijskiego jiu jitsu. Moi synowie od kilku lat chodzą na treningi, są teraz w grupie bardzie zaawansowanej. Jeśli interesuje was tan temat, to koniecznie zajrzyjcie na stronę carlsongracie/pl/oferta/bjj-kids-grupa-2/. Mają świetnych trenerów.

Awatar użytkownika
rooty
Posty: 94
Rejestracja: pn maja 06, 2019 12:14 pm

Re: Sport dla dziecka

Post autor: rooty »

Warto też zadbać o zdrowie dziecka. Szczególnie, jeżeli jest ono aktywne pod względem sportowym. Podobno masaże potrafią wiele zdziałać pod tym względem. Przynajmniej tak przeczytałem tutaj https://casada.pl/akupresura-zdrowie-przez-dotyk/ . Polecam każdemu poczytać sobie o tym. Same przydatne porady tam widziałem.
To, czy czarny kot sprowadza nieszczęście, zależy głównie od tego, czy jest się człowiekiem, czy myszą...

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Sport dla dziecka

Post autor: tamara »

A ja przyznam, że my częściej oglądamy sporty niż je uprawiamy :) Ostatnio bardzo spodobał nam się groundhopping - wiecie co to? Polecam poczytać o tym wszystkim fanom futbolu.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Sport dla dziecka

Post autor: lola »

Nie wszystkie dzieci lubią sport. Dla małych leniuszków polecam DIY! Na pewno będą się świetnie bawić. Tutaj zrobionerecznie/pl/jak-zrobic-kwiaty-z-bibuly znajdziesz mnóstwo pomysłów na ciekawe rzeczy z bibuły i nie tylko. Moje córki bardzo lubią tworzyć. Ostatnio robiły kwiaty z bibuły i piniatę.

lunko
Posty: 761
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Sport dla dziecka

Post autor: lunko »

Moje dziecko uprawia sport jakim jest jazda konna i bardzo to lubi, każdą wolną chwilę na tym spędza. Teraz szuka m dla niej butów do jazdy, tutaj equishop/com/pl/ zamówię bo ten sklep ma wysokiej jakości asortyment, taki z którego będzie zadowolona.