Dentysta

iriss
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:29 pm

Re: Dentysta

Post autor: iriss »

Mnie też właśnie ostatnio uratowało potowie stomatologiczne warszawa, kiedy nagle to w nocy zaczął mnie tak strasznie boleć ząb, że nie idzie tego nawet określić. Całe szczęście udało mi się znaleźć takie pogotowie, gdzie przyjmują o każdej porze dnia i nocy. Także szybko rozprawili się z moim zębem.

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Dentysta

Post autor: Arkadiusz1 »

Czemu nie? Przecież dzisiaj jesteście w stanie o wiele lepiej i skuteczniej zadbać o wygląd Waszych zębów. To naprawdę ważna rzecz, bo chodzi w końcu o Wasze zdrowie, ale też o Wasz wygląd. W wlodarz-stomatologia/pl/ możecie liczyć na najlepsze usługi stomatologiczne, dlatego też koniecznie powinniście się tam wybrać na leczenie.
Tekst sponsorowany

igaiga
Posty: 21
Rejestracja: pn gru 21, 2020 7:00 pm

Re: Dentysta

Post autor: igaiga »

Żeby mieć piękne białe zęby trzeba bardzo o nie dbać. Ja mam taką szczoteczkę permanent24/pl/pl/p/Szczoteczka-soniczna-do-zebow-ksztalt-U%2C-360st./377 która bardzo mi w tym pomaga. Skutecznie wybiela zęby i dokładnie je czyści.

masala
Posty: 148
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Dentysta

Post autor: masala »

Bardzo ważne jest także to, aby regularnie odwiedzać dentystę. Rzuć okiem na takie rozwiązanie jak pantomogram łódź: dentalpropolska/pl/darmowy-przeglad.html . U nich można skorzystać z pomocy stomatologicznej dla całej rodziny.

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 469
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Re: Dentysta

Post autor: Perseuko »

Poszukuję sklepu, który oferuje opatrunki hemostatyczne dobrej jakości - chciałbym zakupić zapas do swojego gabinetu stomatologicznego. Czy warto zakupić te ze strony https://sklep.marrodent.pl/stomatologia ... yczne.html? Będę wdzięczny za wasze opinie!
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

Krecha
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:50 pm

Re: Dentysta

Post autor: Krecha »

Ja staram się dbać o moje zęby najlepiej jak potrafię. Ostatnio znalazłam świetny zestaw do wybielania zębów od cocoglam/pl/ . To co przekonało mnie do ich produktów to doskonała jakość i bezpieczeństwo dla szkliwa. Dodatkowo proszek wybielający zęby ma właściwości ochronne - zapobiega powstawaniu próchnicy więc kolejny plus.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Dentysta

Post autor: lola »

Ja też dbam o zęby najlepiej jak potrafię! Uważam, że zęby to nasza wizytówka. Ostatnio zainteresowała mnie stomatologia estetyczna i zastanawiam się nad implantami. Zawsze marzył mi się hollywoodzki uśmiech a teraz jest on na wyciągnięcie ręki.

qinga
Posty: 23
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:40 pm

Re: Dentysta

Post autor: qinga »

wychodzę z założenia, że regularne wizyty o stomatologa to podstawa. Jest takie przysłownie, ze lepiej zapobiegać niż leczyć i w pełni się z tym zgadzam. Ja mieszkam w Grudziądzu i tu zaglądam zawsze do kliniki maszewski/com/. Warto się do nich umówić - rozsądne ceny, sympatyczni i doświadczeni lekarze a do tego dogodne terminy wizyt.

tamara
Posty: 183
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Dentysta

Post autor: tamara »

Polecam Tobie takie rozwiązanie jak stomatologia estetyczna lublin: adpclinic/pl/stomatologia-estetyczna/ . Te i inne usługi dentystyczne znajdziesz w ofercie kliniki ADP Clinic. Gwarantuję, że będziesz z nich zadowolona.

marysia
Posty: 376
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Dentysta

Post autor: marysia »

Prawda jest taka, że zęby to nasza wizytówka. Musimy o nie dbać :) O to aby były zdrowe oraz ładne. Jeżeli macie problemy, to zdecydowanie powinniście rozważyć lecznie zębów i zgryzu Ja swoje zęby mam już zdrowe, a w przyszłym miesiącu będę miała założony aparat.