Buty profilaktyczne dla dziecka na wiosnę/lato

Awatar użytkownika
Franze
Posty: 125
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 12:51 pm

Buty profilaktyczne dla dziecka na wiosnę/lato

Post autor: Franze »

Moja córka musi nosić buty profilaktyczne

Jednak szukałam w moim mieście i nie widziałam tak więc muszę zamówić internetowo.

Gdzie polecicie kupować i jakie firmy ? Oczywiście chodzi tutaj o buciki na wiosnę oraz lato

Renta
Posty: 126
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:29 pm

Re: Buty profilaktyczne dla dziecka na wiosnę/lato

Post autor: Renta »

Kochana zerknij sobie na buty profilaktyczne w sklepie Krasnal, mają w nim wiele dobrych marek oraz wiele rozmiarów obuwia. Polecane firmy to
Dawid
Makbut
czy Adamki
W sklepie są dostepne również wkładki ortopedyczne.

Jeśli będziesz miała problemy z dobraniem butów, polecam do nich zadzwonić, na pewno powinni Ci doradzić jakie obuwie bedzie najlepsze. Znajdziesz tam dobre sandałki dla dziewczynki.

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Buty profilaktyczne dla dziecka na wiosnę/lato

Post autor: poranek »

Co do takich bardziej fachowych butów to ja zwróciłabym się z tym do jakiegoś dobrego sklepu ortopedycznego w którym to zdecydowanie doradzą nam jak dobrze takie buty dobrać. Jak już mowa o butach to muszę kupić kapcie dla syna do przedszkola. Zależy mi na takich bardziej wygodnych aby mu nie przeszkadzały w chodzeniu. Wtedy koleżanka pokazała mi takie kapcie dla dzieci kasiaubranka/pl/Kapcie-Dla-Dzieci które nie powiem bardzo mi się spodobały

qinga
Posty: 23
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:40 pm

Re: Buty profilaktyczne dla dziecka na wiosnę/lato

Post autor: qinga »

To ważne by dzieci chodziły w wygodnych i odpowiednio wyprofilowanych butach. Spory ich wybór znajdziecie w sklepie butymodne/pl/botki-dzieciece-c148137.html. Poza botkami są też kapcie, buty idealne do przedszkola czy szkoły, balerinki czy obuwie sportowe. Mama czy tata też znajdą coś dla siebie :)

Olina
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 12:32 pm

Re: Buty profilaktyczne dla dziecka na wiosnę/lato

Post autor: Olina »

Może zainteresuje Was oferta sandałków dziecięcych z tego sklepu fashionpolska/pl/sandaly-dla-dzieci/wyprzedaz . Ja chyba jakieś wybiorę. Czekałam na taką wyprzedaż sprawdzonych producentów i właśnie się pojawiła. Sklep ma bogaty asortyment, więc jest w czym wybierać. Zwłaszcza że obuwie jest porządne i mam przeczucie, że wygodne.