Wyprawka do przedszkola

Awatar użytkownika
Franze
Posty: 125
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 12:51 pm

Wyprawka do przedszkola

Post autor: Franze »

Córka wybiera się do przedszkola.

Chciałabym skompletować jej wyprawke. Co powinno sie w niej znaleźć?

Renta
Posty: 126
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:29 pm

Re: Wyprawka do przedszkola

Post autor: Renta »

W każdym przedszkolu jest inaczej u nas było tylko ubranie na zmianę gdy cis się przytrafi, kapcie, szczoteczka i pasta do zębów ;)

Porządne kapcie do przedszkola znajdziesz na tej stronie. W sklepie jest duzy wybór wygodnych i dopasowanych do stopy dziecka butów.

Jest tam napisane na co zwrócić uwagę przy ich wyborze.

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Wyprawka do przedszkola

Post autor: farah557 »

Rozważ zakup lokalizatora GPS notione/com/sklep/lokalizator-dziecka. Dzieci często w przedszkolu gubią kurtki, czy plecaki. Dzięki temu gadżetowi zawsze będziesz mogła sprawdzić, gdzie poszukiwany przedmiot się znajduje.

Renta
Posty: 126
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:29 pm

Re: Wyprawka do przedszkola

Post autor: Renta »

Ja kupuje przede wszystkim wygodne ciuszki a więc spodnie dresowe, t-shirty z krótkim i długim rękawem oraz bluzy rozpinane. Zazwyczaj kupuje w Sinsay i Pepco, w Smyku i H&M jak są wyprzedaże. Nie zależy mi na firmowych ciuchach tylko, żeby dziecko mogło się pobrudzic i dobrze bawić. Synek nie niszczy jakoś szczególnie ubrań. W przedszkolach jest zazwyczaj ciepło. Świetne ciuszki znajdziesz również tutaj myprincess/pl/kategoria/leginsy W ubiegłym roku syn chodził do żłobka i całą zimę na sali był w krótkim rękawie więc najwięcej mam takich koszulek. Kapcie Obex są idealne, miękkie, przewiewne, ze skóry. Nie wyobrazam sobie, żeby dziecko przez kilka godzin siedziało w zabudowanych kapciach i przegrzewało stopy.