jakie witaminy

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 468
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

jakie witaminy

Post autor: Perseuko »

Stosujecie jakieś witaminy dla przedszkolaku? Są takie w żelkach np, znacie?
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

Awatar użytkownika
electronmode12
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:38 pm

Re: jakie witaminy

Post autor: electronmode12 »

Obawiam się, że nie moge Ci pomóc
Nie czuję się zobowiązany do wiary, że ten sam Bóg, który obdarzył nas zmysłem, rozumem i intelektem, chciał abyśmy zapomnieli ich użycia i innymi środkami chciał dać nam wiedzę, którą możemy zdobyć poprzez nie.

jon snow
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 7:32 pm

Re: jakie witaminy

Post autor: jon snow »

witamina d dla dzieci jest zdecydowanie najważniejszą witaminą, a dziecko z młodym wieku potrzebuje jej bardzo dużo. na etapie wzrostu ważne jest aby wzmocnić kości witaminą i wapniem. Zimą kiedy nie można cieszyć się słońcem, trzeba tą witaminę suplementować, dla dziecka może być to mleko z witaminą d.

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: jakie witaminy

Post autor: walicja »

Hey. Oczywiście, że bardzo ważne są witaminy i nie tylko dzieci powinny mieć je dostarczane. My osoby dorosłe także powinniśmy pamiętać o tym, że w naszym organizmie może brakować jakiś witamin. Dlatego też warto także szczególnie zwrócić na to uwagę. Bo chociażby jeśli chodzi o kwas foliowy sklepzycia/pl/kwas-foliowy-witamina-b9# to także może nam brakować go w organizmie.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: jakie witaminy

Post autor: karamba »

Temat ten można na różne sposoby rozwlekać, ale wydaje mi się, że zdecydowanie ważne będzie, żeby takie viridian d3 yesorganic/pl/viridian-vitamin-d3-2000iu-vegan pobrać. Każdy Polak ma problem z tym, że ma jej za mało w organizmie. A to przyczynia się na przykład do obniżonego nastroju. Musimy więc jej zażywać, by lepiej się czuć.

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: jakie witaminy

Post autor: Maczko0 »

Powiem szczerze, że moim zdaniem najważniejsze jest jedzenie, z niego pochodzi większość witamin. Na hulahop/pl/wiadomosc/jakie-mleko-poczatkowe-wybrac-dla-noworodka-jak-dobrac-ktore-najlepsze/4101/ poczytajcie o mlekach dla malucha :)

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: jakie witaminy

Post autor: dorka4 »

......

emi
Posty: 14
Rejestracja: pt mar 05, 2021 12:23 pm

Re: jakie witaminy

Post autor: emi »

Prawda jest taka, że najlepiej wybrać witaminy dopasowane do konkretnych potrzeb. Myślę, że warto się rozejrzeć tutaj zycieseniora/com . Macie tam wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat witamin dla seniorów. Moim zdaniem warto mieć taką wiedzę, ponieważ dzięki temu można dokonać dobrego wyboru i nie przepłacić.

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: jakie witaminy

Post autor: sprytna »

Bardzo ważne sa witaminy dla maluszków. Dla dziecka po 6 m-cu życia warto kupić to mleko - zobaczcie tu bee/pl/bebiko-2-mleko-nastepne-dla-niemowlat-powyzej-6-miesiaca-zycia-800-g_p998075.html W którego składzie jest min witaminy D - odpowiedzialne za prawidłowy rozwój mocnych kości. Prawidłowe żywienie dzieci jest bardzo ważne, dlatego sprawdźcie też inne propozycje tego sklepu.

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: jakie witaminy

Post autor: Paulina »

A skoro już mowa o witaminach, to czy zdarza się Wam czasami przyjmować witaminę C? Jeśli tak, to w jakiej dawce? Ja widziałam ostatnio na stronie internetowej hempking.eu/pl/witamina-c-1000mg-120g/ takie preparat, który zawiera aż 1000 mg tej witaminy w jednej dawce. Czy ktoś z Was spotkał się z nim już wcześniej? Mieliście okazję stosować?