Zabawki

Krecha
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:50 pm

Zabawki

Post autor: Krecha »

Cześć zastanawiacie się już co kupić swoim pociechom na święta? Ja większe zakupy planuję zrobić w ostatni weekend listopada, gdy wypadnie Black Friday. W ubiegłym roku udało mi się kupić super rzeczy w jeszcze lepszych cenach. Teraz na jednej stronie dla rodziców swiat-rodzicow/pl/zabawki-ktore-warto-kupic-w-black-friday znalazłam fajne informacje o zbliżających się promkach na zabawki.

Jolka
Posty: 67
Rejestracja: ndz sie 02, 2020 7:34 pm

Re: Zabawki

Post autor: Jolka »

Ja często kupuję dzieciom klocki. Uważam, że to bardzo fajna zabawka. Dla dziewczynek i dla chłopców. Są różne modele - od piankowych, przez drewniane po magnetyczne. Są klocki tematyczne jak np. te zabawkiiszkola/pl/pl/p/KLOCKI-FROZEN-12-ELEMENTOW/20697 nawiązujące do bajki Frozen. Niemniej wszystkie pobudzają wyobraźnię dziecka i dlatego moim zdaniem warto je kupować.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Zabawki

Post autor: mirka00 »

Wiecie co, ja to nie mam jednego kierunku, jeśli chodzi o prezenty dla moich dzieci. Staram się różnie coś wymyślać, ale na razie to eksperymenty chemiczne dla dzieci tylko na te urodziny udało mi się znaleźć. I wiem, że to wszystko jest po to, żeby je rozwijać. To się chyba zdecyduję.

zagadywanka
Posty: 27
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:41 pm

Re: Zabawki

Post autor: zagadywanka »

Bez względu na okazję,warto dzieciakom w prezencie dawać Klocki Lego ceneo/pl/Klocki/p:Lego.htm
To zabawki kreatywne,kolorowe,wzbudzające ciekawość.O takim prezencie marzyliśmy kiedyś my sami,teraz odpowiednią serię możemy podarować naszym dzieciom.
Serii jest całe mnóstwo,znajdziemy odpowiednią dla dziewczynki jak i dla chłopców,dla małych jak i starszych dzieci.Każde z takiego prezentu bardzo się ucieszy.

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Zabawki

Post autor: Arkadiusz1 »

Pytanie tylko, w jaki sposób bylibyście w stanie dzisiaj dobrać odpowiednie zabawki dla Waszych dzieci? To jednak ważna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę. Myślę, że poprzez lekturę takich artykułów jak superbrodnica/pl/wiadomosci/s/4563,jakie-sa-rodzaje-kuchni-drewnianych-dla-dzieci możecie o wiele sprawniej dobrać poszczególne akcesoria dla swoich maluchów. To świetna rzecz, więc miejcie to na uwadze.
Tekst sponsorowany

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: Zabawki

Post autor: sprytna »

Moje dziecko bardzo lubi drewniane zabawki i oczywiście maskotki. Ja zaś często kupuję jej książeczki. Np zobaczie tu taniaksiazka/pl/seria/nie-tacy-sami To bardzo ładnie wydana seria ksiażeczek dla dzieci. Te książeczki nie tylko bawią, ale też uczą. To dobra lektura nie tylko dla dziecka ale i dla rodziców.

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Zabawki

Post autor: Paulina »

A jakie zabawki kupujecie Waszym dzieciakom na Mikołajki? Czy macie już wybrane jakieś prezenty? Ja już kupiłam interaktywną kolejkę - pociąg ze strony fokastara/pl/tory-interaktywna-kolejka.html. Mam nadzieję, że synkowi się spodoba taki podarunek ;)

tamara
Posty: 183
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Zabawki

Post autor: tamara »

Jeśli chodzi o zabawki dla dzieci to polecam ten artykuł: drodzyczytelnicy/pl/liczne-zalety-puzzli-piankowych/ . Znajdziecie tam wiele praktycznych informacji na temat tego, jakie zabawki sprawdzą się najlepiej. Warto sobie poczytać w wolnej chwili.

lunko
Posty: 748
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Zabawki

Post autor: lunko »

Rewelacyjne są teraz kuchnie dla dzieci. Nie wiem, czy widzieliście już jakieś fajne oferty, to koniecznie zerknijcie sobie na stronę dollo/pl/zabawki_dla_dzieci/kuchnie_dla_dzieci.html , bo macie tam wiele fajnych kuchni, niektóre w promocyjnych cenach i jestem przekonana, że coś fajnego wybierzecie.

iriss
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:29 pm

Re: Zabawki

Post autor: iriss »

"A mnie się też podoba samochód dla dziecka elektryczny- jest to taka rzeczy chyba, która nigdy dzieciom się nie nudzi... Właśnie zastanawiam się który model wybrać z tych co są na stronie tohurt/pl, a wybór jest naprawdę niemały i w dodatku ceny mają świetne..."