Jak ubieracie swoje dzieci do przedszkola

Renta
Posty: 126
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:29 pm

Jak ubieracie swoje dzieci do przedszkola

Post autor: Renta »

Drogie mamy jak aktualnie ubieracie swoje dzieci do przedszkola w którym codziennie jest spacer w okolicy 10-11?
Ostatnie dwa tygodnie córka przesiedziała chora w domu no a nastąpił ogromny przeskok pogodowy i kompletnie nie mam pojęcia jak ją jutro ubrać.

Awatar użytkownika
Franze
Posty: 125
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 12:51 pm

Re: Jak ubieracie swoje dzieci do przedszkola

Post autor: Franze »

Spodnie z dresu bez rajstop, koszulka na krótki rękaw. W budynku ciepło. Na spacer mają bluzę, kurtkę, spodnie narciarskie (piszą na stałe w szatni panie same decydują kiedy jest spacer w śniegu a kiedy "bez śniegu" wiecie jeden dzień pada inny czarno) plus rękawiczki itp. Buty śniegowce. U starszego mi się to bardzo fajnie sprawdziło bo pani same wybierały czy tylko kurtka jest potrzebna czy kurtka i spodnie narciarskie.
https://dzieciecyswiat.com.pl/blog/jak- ... -dzieciece

Na nogi oczywiście wygodne śniegowce aby dziecku bylo ciepło i aby dobrze się czuło :)

Awatar użytkownika
joaka
Posty: 6
Rejestracja: pt sty 12, 2024 7:43 pm

Re: Jak ubieracie swoje dzieci do przedszkola

Post autor: joaka »

Poszukaj informacji w internecie. Tam znajdziesz przydatne wskazówki.
Dusze nie można zrozumieć bez zrozumienia świata, a świata nie można zrozumieć bez zrozumienia duszy.

lunko
Posty: 763
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Jak ubieracie swoje dzieci do przedszkola

Post autor: lunko »

W przedszkolu na pewno bardzo ważną kwestią jest obuwie zamienne dla dziecka. Warto wziąć pod uwagę, żeby była to wygodna propozycja, ponieważ dziecko w takich butach spędza kilka godzin. Na fajną ofertę możecie postawić na stronie befado.pl. Myślę, że możecie trafić na dobre jakościowo buty w dobrej cenie.