Łóżko dla przedszkolaka

Krecha
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:50 pm

Łóżko dla przedszkolaka

Post autor: Krecha »

Cześć jakie łóżka mają wasze pociechy? Niestety mieszkamy w bloku i pokoje nie są zbyt duże. Chciałabym maksymalnie wygospodarować miejsce dla córki i wpadłam na pomysł aby kupić jej piętrowe łóżko z biurkiem, znalazłam nawet świetny model pinio/com/pl/oferta/dla-starszaka/lozko-pietrowe-dla-starszaka/ co myślicie? Macie jeszcze jakieś inne pomysły?

maminka
Posty: 11
Rejestracja: czw paź 15, 2020 1:00 am

Re: Łóżko dla przedszkolaka

Post autor: maminka »

sama mieszkam w bloku i nie mam dużo miejsca w mieszkaniu, dlatego urządzając pokój dla synka najpierw obejrzałam i przeczytałam mnóstwo artykułów na temat urządzania wnętrza dla dziecka i najciekawsze znalazłam tutaj modny-pokojdziecka/pl/. Jest tu dużo dekoracji, urządzaniu i konkretne artykuły opowiadające o tym jakie łóżko dla dziecka najlepiej wybrać

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Łóżko dla przedszkolaka

Post autor: Molly »

Nie tylko łóżko ma znaczenie, ale także materac. Zwłaszcza w przypadku dzieci, których postawa ciągle się zmienia. Dla przedszkolaka znajdziecie materac tutaj mebleimaterace/pl/c/materace/materace-dzieciece/ . Ceny mają przystępne, a jakość jest świetna, wiem, bo sama u nich zamawiałam i jestem usatysfakcjonowana. Polecam sprawdzić ich ofertę.

Jolka
Posty: 67
Rejestracja: ndz sie 02, 2020 7:34 pm

Re: Łóżko dla przedszkolaka

Post autor: Jolka »

Świetny pomysł z takim łóżkiem. Z pewnością takie bajkowe łóżko bardziej przypadnie dziecku do gustu niż zwykły mebel. Od siebie dorzuciłabym jeszcze baldachim do tego łóżka - coś takiego jak tu mrbobas/pl/baldachim-z-fredzlami-bialy-cozydots-boho . Stylowy dodatek, który pokocha każdy maluch.

Lucy
Posty: 46
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:44 pm

Re: Łóżko dla przedszkolaka

Post autor: Lucy »

A widziałaś ich ofertę martimeble/pl/25-lozka-dla-dzieci-dzieciece ? Jeśli chodzi o łóżka typowo dziecięce to jest w czym wybierać. Takie łóżka są idealne dla przedszkolaków. Niektóre modele masz z dodatkowymi zabezpieczeniami. Ceny dobre, bezproblemowa dostawa.

masala
Posty: 148
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Łóżko dla przedszkolaka

Post autor: masala »

Na pewno trzeba pomyśleć o zakupie łóżka dla dzieci. Jeśli macie więcej niż jedno dziecko to łóżko piętrowe będzie dobrym wyborem. Bardzo duży wybór takich łóżek znajdziecie w tym sklepie online: interbeds/com/pl/lozka-trzyosobowe .

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Łóżko dla przedszkolaka

Post autor: kasiunia »

Dobrze wiemy ,że w łóżku spędzamy około 1-3 część naszego życia. Trzeba więc zadbać o to by łóżko było wygodne .Nie inaczej sprawa wygląda jeśli chodzi o łóżka dziecięce. Kluczową rolę jeśli chodzi o wygodę snu odgrywa materac , który powinien być o odpowiednim poziomie twardości. Trzeba trochę poszukać i znaleźć odpowiednie materace dziecięce , które zapewnią naszemu dziecku zdrowy i spokojny sen.