kawa czy herbata?

rusinka
Posty: 40
Rejestracja: ndz wrz 12, 2021 2:09 pm

kawa czy herbata?

Post autor: rusinka »

Jaką kawę lubicie pić najbardziej?

tomekkk
Posty: 17
Rejestracja: ndz wrz 12, 2021 2:10 pm

Re: kawa czy herbata?

Post autor: tomekkk »

Ja szczerze to dla mnie filiżanka jakiejkolwiek kawy będzie super rozwiązaniem. Jeśli jestem w gościach czy w restauracji to bardzo chętnie sięgam po kawę. Zacząłem się także interesować tym napojem i tak jakiś czas temu trafiłem na nescafe/com/pl/nasz-przewodnik-po-degustacji-kawy. Polecam, bo można się sporo ciekawostek dowiedzieć :)

Paulina
Posty: 221
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: kawa czy herbata?

Post autor: Paulina »

Ja zdecydowanie bardziej wolę pić herbatę niż kawę. Zauważyłam jednak, że jak przechowuję herbatę w kartonikach to szybko traci ona swój intensywny aromat. Jak sądzicie, czy jakaś fajna puszka na herbatę, na przykład z oferty na stronie internetowej coteca/pl/90-puszka-na-herbate, mogłaby temu zaradzić? Czy ktoś z Was używa takich puszek do przechowywania herbaty?

beatabeta
Posty: 69
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:44 am

Re: kawa czy herbata?

Post autor: beatabeta »

Uwielbiam kawę i piję ją praktycznie codziennie, zazwyczaj z ekspresu kolbowego, który mam w domu oraz pracy. Na swiatekspresow/pl/kawa-do-ekspresu-kolbowego możecie kupić kawę, ale sklep posiada również ofertę urządzeń.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: kawa czy herbata?

Post autor: paulinajacka »

Jeśli szukacie pysznej herbaty to herbata zielona japan bancha z pewnością przypadnie wam do gustu. Herbatę można również podawać dzieciom i osobom starszym, można pić ją codziennie, gdyż posiada niską zawartość kofeiny. Realizacja zamówień odbywa się bardzo szybko, każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona przed uszkodzeniami w transporcie.
paulina modra

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: kawa czy herbata?

Post autor: sprytna »

Ja rano muszę wypić filiżanke mocnej kawy. Bardzo odpowieda mi ta kawa tu bee/pl/lavazza-qualita-oro-kawa-ziarnista-palona-1-kg_p997466.html Ma bardzo ładny aromat. Jest jedwabista o słodkim smaku. A herbaty nie piję wcale. Jak nie kawa to woda mineralna niegazowana.

AnnaJ
Posty: 10
Rejestracja: sob lis 28, 2020 7:17 pm

Re: kawa czy herbata?

Post autor: AnnaJ »

Zdecydowanie kawa.

Jolka
Posty: 67
Rejestracja: ndz sie 02, 2020 7:34 pm

Re: kawa czy herbata?

Post autor: Jolka »

Nie każdy toleruje kawę. Ale jest herbata, która może być świetną alternatywą dla kawy. To japońska matcha. Matcha jest sproszkowaną zieloną herbatą, która wymaga odpowiedniego przygotowania. Jest smaczna, a do tego dodaje energii i wigoru. Ma dużo antyoksydantów, pomaga też spalać kalorie. Najważniejsze to sięgnąć po matchę wysokiej jakości. Wiem, że tutaj ouritsumatcha/pl/ mają w 100% organiczną matchę. Dobre ceny i szybka realizacja.

lunko
Posty: 766
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: kawa czy herbata?

Post autor: lunko »

Lubię i kawę i herbatę i do tej pory często zabierałem oba napoje ze sobą z domu. Tak było dopóki mój kubek termiczny się nie popsuł i nie zaczął przeciekać. Teraz rozglądam się za nowym i dużo dobrego nasłiuchałem się o firmie: kubekcontigo/pl/ . Co o niej powiecie?

marysia
Posty: 385
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: kawa czy herbata?

Post autor: marysia »

W sumie cięzko się zdecydować, ale jeśli już miałabym wybierać to zdecydowanie herbata. Ja kupuję herbatę w takich sklepach jak fiveoclock.eu Smakuje o niebo lepiej niż ta dostępne w marketach, a do tego działa. Czarna herbata super pobudza, czasami lepiej niz kawa.