Dobry fotograf, a wesele w plenerze

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Dobry fotograf, a wesele w plenerze

Post autor: mirka00 »

Ile ja to razy słyszałam, że ten czy inny fotograf jest dobry, ale na końcu okazywało się, że to nie jest do końca prawda. Dlatego ja uważam, że dobrze jest poszukać opinii u bliskich. Zwłaszcza, jeśli nam się marzy wesele w plenerze . Mojej kuzynce na przykład udała się sesja ślubna z Marcinem Orzołkiem, dlatego ja u niego w pierwszej kolejności będę pytać o cennik. Zależy mi na dobrych ujęciach, nie na cenie za sesję.

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Dobry fotograf, a wesele w plenerze

Post autor: kasiunia »

No tak, wesela w plenerze stały się ostatnimi laty bardzo modne.Jedyne co może nam przeszkodzić w zorganizowaniu wesela w plenerze - to pogoda. Dobry fotograf to także bardzo ważny element tej weselnej układanki. Dobry fotograf będzie umiał uchwycić najważniejsze sceny z naszej uroczystości ślubnej oraz samego wesela .Uważam ,że lepiej zatrudnić dobrego fotografa a nie zostawiać tych spraw w rękach zaprzyjaźnionego kolegi bądź wujka .

arabica
Posty: 149
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Dobry fotograf, a wesele w plenerze

Post autor: arabica »

A ja myślę, że świetnie tutaj może się sprawdzić KozińskiFOTO, bo oni oferują nie tylko fotografię ślubną, ale i sesje ciążowe Warszawa itd. Działają naprawdę wszechstronnie i przede wszystkim też niezawodnie. Zauważyłam, że sporo pozytywnych opinii jest na ich temat...

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Dobry fotograf, a wesele w plenerze

Post autor: lunko »

Świetnie, że można stawiać na usługi różnego rodzaju, więc jeśli chcecie poznać fotografa, który wykonuje sesje dobrej jakości, to zerknijcie na stronę https://fotograf-andrychow.pl/oferta/fo ... komunijna/ . Z pomocą właśnie tego fotografa zadbacie sobie o odpowiednią jakość usług, dzięki którym będziecie mieli świetną pamiątkę.