Wózek dla dziecka

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Wózek dla dziecka

Post autor: agnieszka354 »

Hej! Jeśli szukacie wózka, który będzie idealny na każdą powierzchnię to mogę polecić Venicci, sama oglądałam go w sklepie, ale nie brałam go wcześniej pod uwagę. Kupiłam go z myślą o dobrej amortyzacji i przede wszystkim wygodzie dziecka i nie zawiodłam się :) Znajdziecie go na venicci/pl/! Mamy go od niedawna, ale jesteśmy zadowoleni, w każdym terenie świetnie sobie radzi i o to nam głównie chodziło.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: lunko »

A może przyjrzysz się Riko Side? Ja mam ten wózek i u mnie sprawdził się rewelacyjnie. Ma pojemny kosz na zakupy, jest bezpieczny dla dziecka i fajnie się prowadzi.

greta
Posty: 39
Rejestracja: wt mar 09, 2021 10:01 am

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: greta »

Zgadzam się! Na wybór wózka trzeba poświęcić trochę czasu, ja mam x-landera i w moim przypadku wybór wózka umożliwiła opcja wypróbowania go w domu za darmo, zmówiłam dwa modele między którymi się wahałam i wybrałam x-cite :)

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: marysia »

Jak coś, to ja mam namiar na producent wózków dla dzieci Sama korzystałam z jego oferty, więc szczerze mogę polecić. Świetna jakość, dobra cena i szybka wysyłka. Mają szeroki wybór wózków, więc na pewno uda wam się znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i swojego dziecka.

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: Molly »

Jeśli szukacie spacerówek albo klasycznych wózków, to znajdziecie je tutaj tulisie/pl/wozki-dzieciece . Wybór jest bardzo duży, bo to specjalistyczny sklep. Mają też akcesoria do wózków, np. grzechotki, folie przeciwdeszczowe czy parasolki. Dodatkowo 1% z każdego zakupu przekazują na pomoc potrzebującym dzieciom, więc warto ich wspierać. Ceny też są przystępne.