Spodnie dla dziecka

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 469
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Spodnie dla dziecka

Post autor: Perseuko »

Hej, szukam sklepu gdzie dostanę dobrej jakości spodnie dla niemowlaka. Ma ktoś już jakieś doświadczenie w tym i możecie coś polecić? Dzisiaj znajoma poleciła mi tą stronę https://www.newyorkstyle.pl/pl/c/SPODNIE/99 . Co o niej sądzicie? Kompletnie nie wiem czy zdecydować się na ten sklep. Chociaż z tego co widzę to mają naprawdę niezłe ubranka w atrakcyjnej cenie. Dajcie znać co sądzicie na ten temat, z góry dzięki.
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

Himyoc
Posty: 7
Rejestracja: czw maja 21, 2020 12:25 pm

Re: Spodnie dla dziecka

Post autor: Himyoc »

Tutaj znajdziecie sporo ciekawych ciuchów dla dziecka szafa-bobasa/pl/ubranka-niemowlece/zabawki/

arabica
Posty: 149
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Spodnie dla dziecka

Post autor: arabica »

A co robicie z waszymi ubraniami po dzieciach? No, bo nie zawsze jest je komu wydać. Ja ostatnio dałam ogłoszenie na stronie Pokato, że oddam darmo ubrania po moim synku. No i już w sumie jedna osoba się zgłosiła. Także takie portale są przydatne.

Maja44
Posty: 9
Rejestracja: wt lip 07, 2020 4:14 pm

Re: Spodnie dla dziecka

Post autor: Maja44 »

Jeżeli ciekawi Cię właśnie ten wątek to miej na uwadze, iż znam stronę, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej wyjątkowo wartościowych informacji na niniejszy temat. Rekomenduję w wolnej chwili bo rzeczywiście warto według mojej oceny - modnie24/com/pl .

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Spodnie dla dziecka

Post autor: poranek »

Cześć. Jeśli szukacie fajnych i ciekawy wybór w takich ubrankach znajdziecie w tym sklepie kasiaubranka/pl/Ubranka Wiem bo sama jakiś czas temu zamówiłam stąd ubranka dziecięce i to w super cenach. A jakość takich ubranek to są one bardzo dobrej jakości. Wybór w rozmiarach także mają bardzo duży więc każda z nas znajdzie tam dokładnie to czego szuka

Olina
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 12:32 pm

Re: Spodnie dla dziecka

Post autor: Olina »

Dla niemowląt i troszkę starszych dzieci znajdziesz fajne propozycje ubrań tutaj fashionpolska/pl/ubranka-dla-niemowlat/wyprzedaz . Jeśli o mnie chodzi to z pewnością skorzystam z tej wyprzedaży, bo ceny są naprawdę okazyjne. Lubię takie obniżki, które najczęściej właśnie są przed świętami. Będę miała z głowy prezenty dla dzieciaczków w rodzinie.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Spodnie dla dziecka

Post autor: karamba »

Myślę, że nie zrobisz błędu, szukając tutaj 51015kids.eu/dziewczynka/posciel-reczniki takiej odzieży. Ja akurat w 5.10.15 szukałam pościeli na prezent dla chrześniaczki. I tak się rozejrzałam i widzę, że sporo rzeczy tam mają dla dziewczynek, jak i chłopców. Fajnie, że można w sieci zamówić.

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Spodnie dla dziecka

Post autor: Molly »

Takie spodnie to raczej dla starszaków. W przypadku niemowląt wygodniejsze będą półśpiochy. Rzuć okiem tu txm/pl/dziecko/niemowlak/polspiochy. W Textil Market jest duży wybór. I bardzo dobre ceny. Jeśli chodzi o odzież dziecięcą to znajdziesz wszystko co potrzebne.