Zdrowe zwierzaki

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Zdrowe zwierzaki

Post autor: Sanfiko »

Bez względu na to czy jest to pies z hodowli czy też zwykły kundelek, musisz zadbać o to by nie męczyły go kleszcze i pchły. Według mnie , najskuteczniejszym spodobem bedzie taka obroża mojzdrowyfutrzak.bayer/com/pl/zdrowie/otytosc-u-kotow-i-psow/, pies przez pare miesiecy bedzie chroniony przed takimi paskudztwami

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Zdrowe zwierzaki

Post autor: Maczko0 »

Na zdrowie psa wpływa bardzo wiele czynnikow. Na przykład to jaką karmę dostaje. Te marketowe są słabe. my zamawiamy od psibufet/pl/ - jest jakości human grade. Bardzo dobra i dostosowana na podstawie ankiety do danego zwierzaka

beatabeta
Posty: 64
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:44 am

Re: Zdrowe zwierzaki

Post autor: beatabeta »

Zdecydowanie warto dbać o zdrowe zwierzaki, w tym również o odpowiednią ich suplementację i witaminy. Takie produkty możecie znaleźć na babuzoo/pl/witaminy-suplementy-dla-psa, mają świetny wybór :)

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Zdrowe zwierzaki

Post autor: lunko »

Na terenie Warszawy można znaleźć wiele, naprawdę dobrych lecznic zwierzęcych. Ta: wetmarysin/pl jest jedną z nich.

tutsi
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Zdrowe zwierzaki

Post autor: tutsi »

a ja mam w domu 2 króliki i 3 chomiki :) staram się o nie dbać i troszczyć najlepiej jak potrafię. znalazłam nawet w Krakowie klinikę weterynaryjną, gdzie mają specjalistę w zakresie ich leczenia, to klinika Arka na ulicy Chłopskiej 2A. Doktor Sylwia Kuliś ma ogromne doświadczenie i za każdym razem wykazuje ogromną empatię i zaangażowanie w to co robi.

Merta
Posty: 22
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 12:04 am

Re: Zdrowe zwierzaki

Post autor: Merta »

Gdyby Was interesowały pieski do oddania to zajrzyjcie na Pokato - bardzo fajny portal ogłoszeniowy.

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Zdrowe zwierzaki

Post autor: armonia »

Zdrowie zwierząt przede wszystkim. Osobiście polecam tabletki na zwyrodnienie stawów dla psa jeśli psiak zmaga się z problemami stawowymi. Świetne są bo wspierają organizm w odbudowie chrząstki i działają przeciwzapalnie