klinika medycyny estetycznej

Jarosz0998
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 24, 2020 2:10 pm

klinika medycyny estetycznej

Post autor: Jarosz0998 »

Witam, możecie mi powiedzieć, która klinika medycyny estetycznej jest warta uwagi? Zastanawiam się na co zwracać uwagę podczas szukania takiej kliniki. Możecie mi doradzić coś w tej kwestii?

tutsi
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: klinika medycyny estetycznej

Post autor: tutsi »

Też raz na jakiś czas chodzę na zabiegi ale zawsze umawiam się do Magicznej Kliniki. oni przyjmują w wielu miastach w kraju, prowadza taki mobilny profil działalności. polecam bo zatrudniają tu świetnych lekarzy z doświadczeniem a dodatkowo ceny zabiegów są bardzo konkurencyjne i przystępne, jest sporo promocji :)

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: klinika medycyny estetycznej

Post autor: patriss »

Uważajcie, do jakiego miejsca idziecie, żeby potem nie żałować. A skoro mowa o tym, żeby pięknie wyglądać, to czy wiecie, że można odchudzać się bez ćwiczeń? I nie mam na myśli tu magicznych tabletek, a odchudzanie bez treningu z pomocą zabiegu schwarzy. Nie będę wam dokładnie opisywała, jak działa, ale w Klinice Zakrzewskich mogą wam to objaśnić i wykonać. Bez problemu.

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: klinika medycyny estetycznej

Post autor: kasiunia »

Jak na razie od takich miejsc trzymam się z daleka . Nie widzę u siebie możliwości zmian polegających na ingerencji chirurgicznej w klinice medycyny estetycznej. Korzystam jednak z innych zdobyczy naszych czasów - na przykład sztucznych rzęs - darmarsklep/pl/sztuczne-rzesy-w-kepkach/ardell-individual-sztuczne-rzesy-kepki-z-wezelkami-short-black-56-sztuk .Są one najczęściej wykonane z naturalnych ludzkich włosów, więc o reakcjach alergicznych mogę zapomnieć. Korzystam z nich okazjonalnie, jak są jakieś szczególne okazje typu wesele czy jakaś podobna impreza.

lunko
Posty: 748
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: klinika medycyny estetycznej

Post autor: lunko »