Prezent dla niemowlaka

maminka
Posty: 11
Rejestracja: czw paź 15, 2020 1:00 am

Prezent dla niemowlaka

Post autor: maminka »

Witajcie, czy macie jakieś sprawdzone prezenty dla dziewczynki, moja siostra urodzi zaraz córeczkę i chciałabym jej podarować coś, co się przyda, ale tez może zostanie na pamiątkę miałyście może takie różowe buciki dla noworodka może któraś dostała dla swojej pociechy? Czy wogóle warto kupować rzeczy na pamiątkę i praktyczne jak te buciki, czy lepiej coś innego, zabawki?

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Prezent dla niemowlaka

Post autor: Molly »

Bardzo fajne są personalizowane zawieszki do smoczków. Są teraz bardzo popularne. To ogromna wygoda, bo dziecku smoczek czy gryzaczek nie ucieka. Rzuć okiem tu marianek/pl/zawieszki-do-smoczkow-i-gryzakow . Wiem, że robią tam takie zawieszki. Kolorystyka różna więc spokojnie można wybrać coś dla dziewczynki.

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: Prezent dla niemowlaka

Post autor: łobuziak »

Mój siostrzeniec ma już 3-latka i dla niego szukam prezentu na święta. Trafiłem tu taniaksiazka/pl/prezenty/najlepsze-prezenty-dla-dzieci-pod-choinke Znalazłem w tej ofercie klocki magnetyczne z święconymi elementami. Myślę że małemu spodoba się taki prezent.

arabica
Posty: 149
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Prezent dla niemowlaka

Post autor: arabica »

ooook

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Prezent dla niemowlaka

Post autor: Paulina »

Mi się wydaje, że całkiem dobrym pomysłem na prezent dla niemowlaka mogą być jakieś dobrej jakości kosmetyki pielęgnacyjne. Na stronie internetowej mustela/pl/ możecie zapoznać się z asortymentem marki Mustela, która takie właśnie produkty oferuje ;) Polecam ;)

tutsi
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Prezent dla niemowlaka

Post autor: tutsi »

A może jakiś dobry jakościowo zestaw do łóżeczka kołderka, pościel czy kocyk ? a może rożek czy zestaw produktów do wózka? To wszystko znajdziecie w sklepie Miminu store.miminu/pl/pl/. Szeroki asortyment, umiarkowane ceny, świetna jakość, szybka wysyłka.

Lucy
Posty: 46
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:44 pm

Re: Prezent dla niemowlaka

Post autor: Lucy »

Większość kupuje ubranka lub zabawki, ale moim zdaniem to nie najlepszy pomysł. Chyba lepszą opcją będzie zakup czegoś co się zwyczajnie przyda i z czego maluch i rodzice będą korzystali. Dobrym prezentem będzie na przykład nosidełko. Rzuć okiem na to co mają w sklepie tulisie/pl. Pełen asortyment markowych i bezpiecznych nosidełek dla dzieci. Wszyscy będą zadowoleni - potrzebujące dzieci też, bo sklep 1% z każdej transakcji przekazuje dzieciom chorym i w potrzebie.

arabica
Posty: 149
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Prezent dla niemowlaka

Post autor: arabica »

A ja popatrzyłabym bardziej przyszłościowo.... Bo wiadomo, że jak chodzi o zabawki to takie dziecko ma tego opór... Także może warto byłoby kupić fotelik samochodowy? Co wy na to? Ostatnio tutaj avionaut/com/pl/foteliki/avionaut-glider?color=BEIGE-%20GREY%20L.02 widziałam niezłe propozycje, zobaczcie chociażby na model Avionaut Glider.

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Prezent dla niemowlaka

Post autor: Wajkud »

A co myślicie o tym https://kinderprams.pl/pl/menu/foteliki ... g-162.html ? Czy takie foteliki dziecięce są bezpieczne? Mi się wydaje, że tak. Zwłaszcza, że te foteliki mają wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa, dlatego to solidny wybór. A jak widać cenowo również jest u nich bardzo korzystnie.
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Prezent dla niemowlaka

Post autor: lunko »

Hej, mojej siostrze niedawno urodziło się dziecko i myślałam nad jakimś praktycznym prezentem. Jej córka ma kolki, a wyczytałam, że w ukojeniu kolki pomaga szumiś. Co sądzicie o tym whisbear/com/pl/blog/ladnebebe-whisbird-ukolysze-dziecko-takze-w-podrozy/ ? Może służyć również jako zabawka sensoryczna, poza tym, moim zdaniem, jest przepiękny.