Wyprawka dla noworodka

Renta
Posty: 127
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:29 pm

Wyprawka dla noworodka

Post autor: Renta »

Jestem w ciaży i zaczynam powoli kompletować wyprawkę i tak naprawdę nie wiem jakie ubranka powinnam kupić. Jakie rozmiary i jakiego typu ubrania kupować?

Awatar użytkownika
Franze
Posty: 126
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 12:51 pm

Re: Wyprawka dla noworodka

Post autor: Franze »

Moim zdaniem 10 szt minimum do rozmiaru 68. Najlepiej kup różnego rodzaju body, są na zakładki, są kopertowe - tak naprawdę zależy od Ciebie, które się u Ciebie lepiej sprawdzi. U mnie (sierpniowa) sprawdziły się body na długi rękaw i spodenki bez stopek. Do tego skarpetki cienkie. W takim zestawie w sumie dzialamy do tej pory. Bluzeczki i kaftaniki - nigdy nie użyłam. Jesli szukacie ładnych wzorów body dla dziewczynek, to polecam Pinokio: pinokio/pl/body-niemowlece-dla-dziewczynki Ubranka szyte w Polsce oraz bardzo dobrej jakości z bawełny organicznej.

arabica
Posty: 162
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Wyprawka dla noworodka

Post autor: arabica »

"A co z takimi aspektami też jak fotelik do samochodu dla dziecka? Czy wiecie w ogóle na co zwrócić uwagę wybierając ten jeden najlepszy model? Bo jakby nie było foteliki są dostępne najróżniejsze na rynku. Mi znajoma poleciła Pixel PRO avionaut/com/pl/foteliki/avionaut-pixel-pro?color=BeigePro02 - ponoć jest to fotelik stworzony na miarę potrzeb danego dziecka. Nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, ale i komfort jak i również dobrze podpierają i chronią delikatny kręgosłup maluszka."

lunko
Posty: 780
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Wyprawka dla noworodka

Post autor: lunko »

Niewiele osób zdaje sobie sprawę jak dużą rolę odgrywa wózek w wyprawce. Jak wybierzesz dobrze, będzie to zakup do końca wózkowania. Ja polecam Cavoe Axo Style. Wózek przede wszystkim ma super amortyzację, dzięki niej możliwe są spacery po każdym terenie.

marysia
Posty: 388
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Wyprawka dla noworodka

Post autor: marysia »

Pamiętajcie również o tym, że w takiej wyprawce powinny znaleźć się kosmetyki. Najlepiej postawić na te naturalne, z dobrym skladem. Znajdziecie je w ofercie sklepu planetads/pl/pl/c/Dla-dzieci/22 Ja właśnie tutaj kupuję kosmetyki pielęgnacyjne dla swoich dzieci i dla siebie samej.

zonia
Posty: 97
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:19 am

Re: Wyprawka dla noworodka

Post autor: zonia »

W wyprawce na pewno nie moze zabraknac dobrej jakosci materaca dla maluszka, my z mezem wybralismy taki model materacyk/pl/produkt/materac-sensitive-dla-dzieci/ :) swietny jest
Moduły fotowoltaiczne Sunergo https://sunergo.pl/moduly-fotowoltaiczne/

tamara
Posty: 186
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Wyprawka dla noworodka

Post autor: tamara »

A gdzie kupujecie mleko dla swojego dziecka? My kiedyś robiliśmy zakupy w internecie, bo było taniej, ale od kiedy produkty Bebilon są dostępne w takich samych cenach w aptekach stacjonarnych sieci DOZ, robimy zakupy w pobliskiej aptece. Cena ta sama a mleko mamy od ręki, bez czekania na kuriera.

masala
Posty: 154
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Wyprawka dla noworodka

Post autor: masala »

Może się okazać, że nie będziesz miała pokarmu. Dlatego pamiętaj też koniecznie o mleku modyfikowanym. W każdej aptece DOZ bez żadnego problemu zakupisz mleka Bebilon. Ja regularnie kupuję je właśnie u nich i nigdy nie ma problemów z dostępnością. Polecam bo to świetne rozwiązanie.

djonka
Posty: 249
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Wyprawka dla noworodka

Post autor: djonka »

bardzo wazne dla maluszka jest kupienie dobrego materaca. osobiscie moge ci polecic ten model materacyk/pl/produkt/materac-lateksowy-antyalergic-covers-model-ml1/

kasiunia
Posty: 455
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Wyprawka dla noworodka

Post autor: kasiunia »

Może warto pomyśleć o jakimś praktycznym prezencie , może materac dla dziecka? W sklepach , gdzie zaopatrujemy się we wszystko co potrzebne do sypialni znajdziemy też materace dla dzieci .Trzeba tylko porozmawiać z paniami, które tam pracują i z pewnością dobierzecie materac do dziecięcego łóżka.