Dziecko chodzi na palcach CO robić

Renta
Posty: 126
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:29 pm

Dziecko chodzi na palcach CO robić

Post autor: Renta »

Moja córka chodzi na palcach ( aktualnie jest w trakcie uczenia się chodzenia)

Czy jest sie czego obawiać?

Awatar użytkownika
Franze
Posty: 125
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 12:51 pm

Re: Dziecko chodzi na palcach CO robić

Post autor: Franze »

Sama sie obawiałam tego, ale potem porozmawiałam ze znajomymi które mają już starsze dzieci. Jak równiez z moją lekarz pediatrą. I ta powiedziała że nie jest to rzadkie i jest to normalne. Mój syn przestał chodzić na paluszkach w momencie kiedy zaczęłam mu zakładać buciki do nauki chodzenia - po prostu zaczął stawiać pełne stopy. Najlepiej jest patrzeć się na dziecko i polecić się ortopedy czy to odpowiedni moment na zakładanie bucików, ewentualnie pediatry.

Jesli bedziesz poszukiwała dla dziecka pierwszych butów do chodzenia, polecam befado. Bardzo dobra jakosć wykonania oraz buty są dobrze dopasowane do stópki dziecka oraz jego potrzeb.

Olina
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 12:32 pm

Re: Dziecko chodzi na palcach CO robić

Post autor: Olina »

Moja córka jest pewnie trochę starsza ale wiem, że chodziła na palcach, bo buty ją cisnęły w pięty. Teraz muszę kupić jej wygodne i dobrej jakości trekkingowe. Zastanawiam się nad kolekcją tych z tego sklepu fashionpolska/pl/buty-trekkingowe-dla-dzieci/wyprzedaz . Dzieciaki mają często wycieczki i czasem wyjeżdżają też w góry, Takie buty z pewnością sprawdzą się idealnie.

marlena
Posty: 48
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:40 pm

Re: Dziecko chodzi na palcach CO robić

Post autor: marlena »

Gdy Twoje dziecko zaczyna chodzić lub raczkować warto kupić zabezpieczenia do szafek żeby maluch mógł swobodnie poruszać się po mieszkaniu. A plusem jest również to, że firma prowadzi misje charytatywną dla dzieci potrzebujących.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Dziecko chodzi na palcach CO robić

Post autor: lunko »

A w jakim wieku dziecko?

__
multiagencja ubezpieczeniowa

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Re: Dziecko chodzi na palcach CO robić

Post autor: agnieszka354 »

Najlepiej do fizjoterapeuty i to na już nie warto czekać. My mamy wykupiony pakiet w enel med dla dzieci ten co szybciej można się na wizyty dostać
https://pakietymedyczne.enel.pl/prywatna-opieka-medyczna/ No i tam był właśnie fizjoterapeuta więc już działamy w temacie wady chodzenia i wyginania nóżek