wirtualne biuro

deborah
Posty: 526
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:46 pm

wirtualne biuro

Post autor: deborah »

Czy ktoś z Was posiada wirtualny adres Kraków i poleca takie rozwiązanie? Szukam alternatywy dla fizycznego lokalu.

Molly
Posty: 145
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: wirtualne biuro

Post autor: Molly »

W Warszawie tutaj masz takie wirtualne biuro wirtualnebiuro360/pl. Moim zdaniem to świetne rozwiązanie, które sprawdzi się np. w przypadku freelancerów czy małych działalności. Co zyskujesz? Przede wszystkim adres w atrakcyjnej lokalizacji i obsługę takiego biura. Ponadto optymalizujesz koszty w firmie, bo wynajem biura wirtualnego jest bardzo niski. Do tego wsparcie biznesowe na wielu różnych płaszczyznach. Warto skorzystać.

Jolka
Posty: 67
Rejestracja: ndz sie 02, 2020 7:34 pm

Re: wirtualne biuro

Post autor: Jolka »

Mam podobną opinię. Nie wiem jak w Krakowie, ale wirtualne biuro w Warszawie to wygodne i skuteczne rozwiązanie, z którego korzysta wiele osób. Redukcja kosztów, wygoda, dodatkowe udogodnienia jak np. sale konferencyjne czy miejsca spotkań - to tylko niektóre z zalet takich wirtualnych biur.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: wirtualne biuro

Post autor: lunko »

Ja myślę, że biura wirtualne to odkrycie XXI wieku i każdy, kto ma możliwości i nie potrzebuje biura na co dzień powinien z takiej opcji skorzystać. Koszty są niezwykle niskie, adres może być prestiżowy, a wielu klientów na lokalizację zwraca uwagę. Jeśli chcecie rozejrzeć się za konkretną ofertę, to sprawdźcie - https://wirtualne-biuro-warszawa.com.pl/ .