Zakład ślusarski

Awatar użytkownika
Manix
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 9:41 pm

Zakład ślusarski

Post autor: Manix »

Jeśli ktoś z was szuka dobrego i przede wszystkim sprawdzonego zakładu ślusarskiego to zdecydowanie polecam wam tą firmę obex/pl/ . Osobiście sam korzystałem nie raz z ich usług i muszę wam powiedzieć, że ich obróbka metali jest na naprawdę wysokim poziomie. Można im bezgranicznie zaufać. Porządnie podejdą oni do każdego zlecenia. Gorąco ich polecam!
Nie musisz się wstydzić tego, co teraz czujesz. Przeciwnie... to, że odczuwasz taki ból, jest twoją największą siłą.

armonia
Posty: 59
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Zakład ślusarski

Post autor: armonia »

świetną ofertę ostatnio wypróbowałam przy budowie domu mianowicie cięcie laserowe ciecielaser/pl/ciecie-laserowe-blach/. Jest to nowość u nas na rynku ale muszę przyznać że jakość wykonania obróbki jest nie porównywalna z niczym innym

patriss
Posty: 49
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Zakład ślusarski

Post autor: patriss »

Dobrego śluszarza to my mamy w domu i mechanika, a mi ktoś od budowy studni jest potrzebny. Muszę się dowiedzieć, jak to montować oraz czy Watermark pompa głębinowa to dobry wybór. A jeśli mi tego nie podpowiecie wy, będę musiała sprawdzać w sieci. A tam wcale nie zawsze piszą prawdę. Ot co.

poranek
Posty: 101
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Zakład ślusarski

Post autor: poranek »

Witajcie. Także jestem zdania, że nie zawsze opłaca się szukanie dobrego zakładu ślusarskiego. Przecież teraz są firmy zajmujące się bardziej fachową obróbką metalu. Sama nie raz przekonałam się, że warto z takiego rozwiązania skorzystać. Słyszałam nawet, że mój znajomy zaczyna w tym temacie biznes i kupił nawet taką szlifierkę taśmową topzal/com/pl/szlifierki-tasmowe,73,pl dzięki której takie szlifowanie staje się dużo dokładniejsze i szybsze.

mirka00
Posty: 92
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Zakład ślusarski

Post autor: mirka00 »

Patriss, pozwól że CI przypomnę, że jeszcze polski Dambat dambat/pl/ ma spoko oferty w zakresie pomp wodnych. W wolnym czasie możesz zerknąć , ale myślę, że się nie zawiedziesz. Oni dokładnie wiedzą, co i jak, a dodatkowo dopasowują rozwiązania pod klienta. Sprawdź to koniecznie.