Aranżacja mieszkania

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: kasiunia »

Muszę przyznać ,że aranżacja mieszkania nie jest moja najsilniejszą stroną.Korzystam więc z pomocy siostry, która na prawdę dobrze zna się na tych sprawach. Korzystam też z pomocy osób pracujących w CH Janki .Znajduje się tam bardzo dużo różnych sklepów z meblami cy elementami wyposażenia wnętrz. To właśnie tam znajduję pomocne dusze, które służą swoja pomocą, za którą bardzo dziękuję .Jeśli macie problemy z urządzeniem mieszkania zróbcie to samo.

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: kasjuszka »

Aranżacja mieszkania, to nie jest łatwa sprawa :) ja na przykład bardzo lubie roznego rodzaju obrazy. Jest taka jedna reprodukcja - johannes vermeer dziewczyna w czerwonym kapeluszu luelue/pl/dziewczyna-w-czerwonym-kapeluszu-jan-vermeer-obraz.html którą mam w planach zamówić :)

masala
Posty: 153
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: masala »

Świetnie sprawdzają się również różne dodatki ścienne. Super opcją są plakaty: galeriaplakatu/com/obrazy-pop-art . Każdy o innej tematyce więc bez problemu dopasujemy plakat do naszych zainteresowań.

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: armonia »

Z ostatnich moich zakupów do domu to były firany do pokoju dziecięcego ze strony nietylkofiranki/pl/160-firany-do-pokoju-dzieciecego . Firany nadały nowego tchnienia w stary pokoju i dzięki nim zdecydowaliśmy się na całkowity remont pomieszczenia :)

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: lunko »

Ja moje mieszkanie będę aranżować w stylu industrialnym, teraz poszukuję mebli i dodatków do niego. Tutaj notodo/pl/dekoracje-industrialne jak sprawdzałem ofertę to mają takie dodatki które mi wpadły w oko, chyba je zamówię.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: kasiunia »

To normalne, wszyscy chcemy mieszkać w ładnych i przytulanych mieszkaniach czy domach. Jak radzicie sobie z ich urządzaniem ? Zapraszam do lektury tego bloga - mgprojekt/com/pl/blog/wnetrza/ .W dziale o wnętrzach znajdziemy propozycje , które na pewno się wam spodobają. Powinniśmy mieć więcej odwagi przy wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w naszych domach.

Lucy
Posty: 47
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:44 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: Lucy »

Pewnie, że tak. Inspiracji można poszukać np. na blogach wnętrzarskich. Bardzo popularnym dodatkiem dekoracyjnym są teraz lamele na płycie z oświetleniem. Pod tym linkiem możecie sprawdzić jak one wyglądają. Wiele zastosowań, prosty montaż i bardzo stylowy wygląd. Myślę, że takie lamele sprawdzą się przy aranżacji każdego mieszkania.

marysia
Posty: 385
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: marysia »

Nie zapomnicie też o telewizorze :) Na stronie audiohead/pl/telewizory-55-cali-do-4000-zlotych-ranking/ znajdziecie ranking TV, z którego sama miałam okazję skorzystać. I powiem wam, że ze swojego wyboru jestem bardzo zadowolona. Taki TV to świetne uzupełnienie aranżacji mieszkania.

Lejdi
Posty: 70
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: Lejdi »

Pomysłów na aranżację jest teraz mnóstwo. Ja planuję w najbliższym czasie remont salonu i zastanawiam się nad wykorzystaniem płytek imitujących cegłę. Takie płytki klinkierowe znalazłam na stronie feldhaus/pl - dostępne sa różne kolory, nie tylko czerwony więc można dobrać coś pasującego do pozostałych elementów wnętrza. Co sądzicie o takiej aranżacji?

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: karamba »

Ja jestem za tym, by mój dom był romantyczny, więc i takie meble kupuje i dzieła sztuki. Pikoteka pokazała mi na przykład, jacy są najwybitniejsi przedstawiciele romantyzmu i na jakie dzieła zwracać uwagę. Bardzo mi to pomogło, ja musze Wam powiedzieć.