Aranżacja mieszkania

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: kasiunia »

Aranżacja mieszkania to nie tylko pomalowane ściany i meble. Nadajcie waszym mieszkaniom duszę, urządźcie je tak by wszyscy, którzy was odwiedzą widzieli czym się interesujecie, uważam ,że to dobry kierunek jeśli chodzi o urządzanie mieszkań. Moją koleżankę z pracy bardzo interesuje malarstwo Caravaggia i właśnie jego reprodukcje zdobią ściany salonu. Wygląda to na prawdę pięknie.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: lunko »

Ja aranżować będę teraz moją kuchnię niedługo, szukam mebli do niej. Ta gama-sklep/com/pl/category/kuchnie-laminowane-45591 oferta jest całkiem dobra, cenowo mi pasują i wybrał bym któryś z tych kompletów laminowanych, podobają się wam one?

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: kasiunia »

Takimi sprawami jak urządzanie mieszkania ,jego aranżacja czy drobne remonty zajmujemy się we własnym zakresie, tzn. bez pomocy firm zewnętrznych. Zdecydowanie wolimy styl i formy proste, takie jakie prezentowane są w takim sklepie jak Ikea Warszawa Targówek .Właśnie tam dość często robimy zakupy i wiele elementów wyposazenia naszego mieszkania pochodzi z tej sieci sklepów.

Molly
Posty: 145
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: Molly »

Teraz na blogach czy nawet w sklepach internetowych można znaleźć ciekawe rozwiązania. W nowoczesnym wnętrzu bardzo ładnie będzie prezentował się ten panel akustyczny https://www.mega-acoustic.pl/sklep/recpet_200x45/ . Poprawi on akustykę, a przy okazji może stanowić modną ozdobę. Można też wybrać własny wzór. Czytałam, że redukuje od hałasy o pogłos w pomieszczeniu, dlatego nadaje się do dużych pokoi.