Ekspres do kawy

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Ekspres do kawy

Post autor: agnieszka354 »

Jeśli dobra kawa to zdecydowanie z dobrego ekspresu do kawy Ja mogę polecić ekspres Melitta, znajdziecie urządzenia na swiatekspresow/pl/ekspresy-do-kawy-delonghi, ale także akcesoria tej marki do ekspresów

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Ekspres do kawy

Post autor: lunko »

Ekspresy kapsułkowe są ciche i parzą pyszne kawy. Wystarczy poszukać dobrych kapsułek pasujących do nich. Ja polecam wybrać coś z oferty nespresso ze strony: nespresso/com/pl/pl/order/capsules/original . Wybór kapsułek jest bardzo duży, a ceny atrakcyjne.

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Ekspres do kawy

Post autor: Wajkud »

Biznes w mojej kawiarni stale się rozwija, codziennie z rana mamy ogromne kolejki. Z tego względu postanowiłem zainwestować w kolejny ekspres do kawy - postawiłem na firmę https://gastroplaneta.pl/pl/c/Ekspresy-do-kawy/149 która oferuje ekspresy gastronomiczne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Klienci są zachwyceni smakiem kawy, którą im serwujemy.
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

rusinka
Posty: 40
Rejestracja: ndz wrz 12, 2021 2:09 pm

Re: Ekspres do kawy

Post autor: rusinka »

Lubię i piję kawę i całe szczęście mam jej w domu zapas jakby znowu nas wszystkich pozamykali. Ale lubię też wiedzieć co piję i skąd w ogóle wzięła się kawa, kto ją produkuje czy sprowadza. No i trafiłam kilka dni temu na świetny artykuł nescafe/com/pl/poczatki-kawy który mnie mega zainteresował.