Wybór zwirzaka

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Wybór zwirzaka

Post autor: Sanfiko »

Nie wiem, czy to aż taki trudny wybór. Bez względu na to jakie były by to zwierzaki, trzeba o nie odpowiednio dbać i je pielęgnować. Dlatego warto stosować takie preparaty mojzdrowyfutrzak.elanco/com/pl/pasozyty/robaki/pasozyty-u-psow-kotow/ ​, dzieki temu nasz piesek czy kotek bedzie zadbany

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: Wybór zwirzaka

Post autor: kasjuszka »

No i trzeba tez pamietac o odpowiednim zywieniu psa :) U nas Psi Bufet sprawdza sie idealnie, najlepiej dopasowana karma, no i co najwazniejsze- jakosc! bezzbozowa,bez zadnej chemii i konserwantów

minella
Posty: 105
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:54 am

Re: Wybór zwirzaka

Post autor: minella »

Tu zoopers/pl/psy/karma/karma-mokra/93/k masz dobre karmy do wyboru, łatwo dobierzesz taką która będzie odpowiednia, wiem że koleżanka polecała je mojej siostrze która ma wymagającego psa z problemami żołądkowymi

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: Wybór zwirzaka

Post autor: kasjuszka »

Jesli zdecudujecie sie na psiaka, to pamietajcie , że trzeba go zaopatrzyc w odpowiednie szelki ;) kissthedog/pl/collections/szelki tutaj szyją takie dobrej jakosci :)

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Wybór zwirzaka

Post autor: armonia »

Jeśli chodzi o preparaty, które warto podawać psu to na pewno olejek CBD oczywiście oczyszczony i wolny od THC taki jest dostępny w hempets/pl/ . Pozytywnie wpływa na zdrowie zwierzaka