Upadłość

deborah
Posty: 520
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:46 pm

Upadłość

Post autor: deborah »

Upadłość kancelaria Warszawa - jaką polecacie? Zmuszona jestem skorzystać z pomocy tego typu.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Upadłość

Post autor: karamba »

W sumie o upadłość możecie wnioskować samodzielnie. Wystarczy wykorzystać wiedzę, jaką oferuje nam strona jak-oglosic-upadlosc-konsumencka/pl w 4 równych kursach. To ponad 470 stron wiedzy na temat upadłości konsumenckiej. Na pewno będzie to dla Was dobrym kierunkiem, zwłaszcza jeśli nie chcecie wydawać kroci na adwokata. To chyba proste?

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Upadłość

Post autor: armonia »

Mi na szczęście udało się uniknąć upadłości, bo wzięłam kredyt oddłużeniowy Poznań i spłaciłam długi. Jestem niezwykle szczęśliwa z tego powodu, w końcu zapaliło się światełko na końcu tunelu :)

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Upadłość

Post autor: farah557 »

A czy są tutaj osoby z kredytem we frankach? Niestety kilka lat temu skusiłam się na taką pożyczkę i teraz żałuję. Zastanawiam się nad skorzystaniem z pomocy tej kancelarii kancelaria-walterowicz/pl/kredyty-frankowe/. Korzystał ktoś z Was z takiej pomocy prawnej?

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Upadłość

Post autor: lunko »

Myślicie, że osoby, które ogłoszą upadłość mają szansę na to, aby otrzymać jakąkolwiek pożyczkę, tak samo, jak osoby zadłużone? Nie ukrywam, że temat jest dość ciekawy, a o pożyczkach dla osob zadłużonych można przeczytać na stronie https://dampozyczke.pl/trudne-pozyczki- ... onych/3877 . Nie orientowałam się, jak wygląda to właśnie w przypadku upadłości.