psychiatra online

deborah
Posty: 525
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:46 pm

psychiatra online

Post autor: deborah »

Psychiatra online - czy wsparcie w takiej formie jest tak samo efektywne, jak wizyta w gabinecie?

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: psychiatra online

Post autor: kasjuszka »

no nie wiem... ja osobiscie wole wizyte w gabinecie, jakos tak latwiej mi rozmawiac patrzac komus w oczy.. damian/pl/zdrowie-psychiczne/ ja tutaj chodzilam na terapie i bardzo sobie chwale, teraz , po tych wszystkich wizytach, to zupelnie inna jakosc zycia

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: psychiatra online

Post autor: Arkadiusz1 »

Pytanie tylko, co mogłoby być najkorzystniejsze w Waszej sytuacji. Moim zdaniem jeśli zastanawiacie się nad tym, jaką opiekę moglibyście otrzymać zdalnie, to powinniście w pierwszej kolejności zajrzeć do psychomedic/pl/psychiatra-warszawa/ i tam poszukać więcej informacji. Może się okazać, że konsultacje psychiatryczne mogą odbyć się nawet w Waszym domu, co moim zdaniem jest bardzo ciekawą opcją.
Tekst sponsorowany

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: psychiatra online

Post autor: Arkadiusz1 »

Pamiętajcie, że przecież dzisiaj jesteście w stanie znacznie lepiej podejść do tematu porad psychologicznych. Jeśli nie potraficie sobie poradzić z jakimikolowiek wyzwaniami, to śmiało zajrzyjcie do psychomedic/pl/psychiatra-krakow/ i zorientujcie się, co realnie mogłoby Was wspomóc w leczeniu. Czuję, że takie tematy mogą być dla Was bardzo ważne, więc nei ma co z tym zwlekać.
Tekst sponsorowany