Pomiary hałasu i drgań

Awatar użytkownika
rooty
Posty: 94
Rejestracja: pn maja 06, 2019 12:14 pm

Pomiary hałasu i drgań

Post autor: rooty »

Hej! Znacie może jakąś dobrą firmę, która zajmuje się pomiarem akustycznym hałasów i drgań? Szukam czegoś naprawdę profesjonalnego i sprawdzonego. Jeżeli więc macie jakieś propozycje to chętnie je przejrzę. Dużo dobrego w internecie słyszałem na temat tej stronki https://www.lemitor.com.pl/pl/uslugi/po ... su-i-drgan . Co o niej sądzicie? Myślicie, że warto w nich zainwestować? Dajcie znać.
To, czy czarny kot sprowadza nieszczęście, zależy głównie od tego, czy jest się człowiekiem, czy myszą...

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Pomiary hałasu i drgań

Post autor: mirka00 »

A gdzie można taki pomiar wykonać? Pytam, bo myślę o rewitalizacji domu po rodzicach. A, że to jest stare budownictwo, to na pewno będzie wszędzie jakieś echo, albo niepotrzebne basy. I można sobie tak zmierzyć hałas i potem dobrać takie bluetone/pl/panele-akustyczne/ elementy? Czy to właśnie tak działa, czy ja źle myślę?

Lucy
Posty: 47
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:44 pm

Re: Pomiary hałasu i drgań

Post autor: Lucy »

Jeśli chcesz zyskać spokój w mieszkaniu, to najlepiej je wyciszyć. Już w trakcie budowy domu można o tym pomyśleć, bo istnieją specjalne izolacje. Tutaj możecie je kupić mega-acoustic/pl/oferta/izolacje-akustyczne/ . Przed zakupem warto skontaktować się z nimi, bo doradzą, jaką najlepiej wybrać. W ten sposób dom będzie wyciszony i żaden hałas z zewnątrz nie będzie przeszkadzał.