jakie dodatki do kuchni

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: jakie dodatki do kuchni

Post autor: sprytna »

Myślę że ładnym i dekoracyjnym elementem do kuchni są zasłony. Zobaczcie tu nietylkofiranki/pl/251-zaslony-z-cyrkoniami Zasłony ozdobione cyrkoniami. W kuchni najlepiej sprawdzą się krótkie zasłony. Tu jest ich duży wybór o modnych wzorach i kolorach.

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: jakie dodatki do kuchni

Post autor: tamara »

Niedługo otwieram swój lokal gastronomiczny i zastanawiam się poważnie nad tym, jaki sprzęt do gastronomii kupić. Widziałam w sieci takie sprzęty jak schładzarka: gastronet24/pl/schladzarki-szokowe/65824-schladzarka-szokowa-5x-gn-1-1-lub-5x-600x400-mm-1.html . Jak sądzicie, czy taki zakup to dobry wybór?

iriss
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:29 pm

Re: jakie dodatki do kuchni

Post autor: iriss »

Uwielbiam różne dodatki do kuchni, uwielbiam mieć dobrze wyposażoną kuchnię. Dlatego często robię zakupy w sieci i kupuję to deska do serowania z nożami, to inne rzeczy. Wszystko co pomoże mi przygotowywać sprawniej posiłki i jednocześnie efektywniej je podawać.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: jakie dodatki do kuchni

Post autor: lunko »

Jesli chodzi o dodatki do kuchni to ja wam powiem że tutaj gama-sklep/com/pl/a/485-meble-kuchenne-w-litere-u widziałem fajne i meble też mają w ofercie w dobrych cenach. Zajrzyjcie tam do nich, ja sklep znam od kuzyna bo meble do siebie tam zamawiał i jest z jakości zadowolony.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: jakie dodatki do kuchni

Post autor: lola »

W kuchni na pewno przydatne będą też stalki do noży. Możesz zamówić je tutaj gastrosilesia/pl/stalki-i-ostrzalki,2,4,621,37,0 Ja jestem zdania, ze nie ma nic gorszego niż tępe noże. Kocham gotować, ale jak nóż nie kroi dobrze, to wszystkiego mi sie odechciewa. Cenię sobie akcesoria kuchenne wysokiej jakosci.

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: jakie dodatki do kuchni

Post autor: arabica »

A co przykładowo możecie mi powiedzieć również o firmie kuchenne/pl/pl/c/Karafki%2C-butelki/381 ? Bo przykładowo jak chodzi o praktyczne wyposażenie kuchni, to ich oferta bardzo mnie zainteresowała. Wydaje się być ona wręcz idealna, dlatego zastanawiam się nad dokonam zakupów u nich. Co wy na to?

masala
Posty: 153
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: jakie dodatki do kuchni

Post autor: masala »

A czy wiecie co zrobić, kiedy sprzęt kuchenny ulegnie awarii? Warto mieć wtedy namiary na sprawdzonego fachowca. Mogę polecić Wam Serwis AGD Wrocław - naprawa sprzętu AGD - TECHNIK: https://serwisagd-technik.pl/ . Myślę, że będzie to dobry wybór.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: jakie dodatki do kuchni

Post autor: lunko »

Ja do kuchni dodatki mam ale muszę meble zamówić bo tego nie znalazłam jeszcze. TUtaj https://www.gama-sklep.com.pl/a/138-bez ... e-kuchenne mi ofertę poleca kuzynka bo chwaliła meble które tam zamawiała. Znacie ten sklep? Bo widziałam fajną ofertę.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: jakie dodatki do kuchni

Post autor: kasiunia »

Jeśli chcecie coś zmienić w kuchni, nie tylko dodatki potrafią coś w niej zmienić. Spróbujcie odnowić wasze stare meble .Właśnie w internecie znajdziecie fachowe porady na ten temat - renowacja mebli krok po kroku - to nie będzie już temat zarezerwowany tylko dla profesjonalistów. Ponadto takie prace dadzą wam dużo satysfakcji no i oczywiście oszczędność pieniędzy.

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: jakie dodatki do kuchni

Post autor: arabica »

Super... Ale wszystko w swoim czasie, bo póki co to muszę zakupić kuchnie na wymiar. Tak mam na oku firmę MAXDesign i zastanawiam się nad tym - czy właśnie u nich nie kupić sobie meble. Widzę, że mają fajne pomysły na meble i realizacje robią wrażenie. Także kusząca jest ich oferta.