jakie dodatki do kuchni

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

jakie dodatki do kuchni

Post autor: Sanfiko »

Jakie dodatki do kuchni podobają się Wam najbardziej? Ja właśnie szukam czegoś oryginalnego do mojej kuchni i biorę pod uwagę takie bolesławiec filiżanki: andyceramika/pl/filizanki-spodki . Uważam, że taka ceramika prezentuje się naprawdę wyjątkowo.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: jakie dodatki do kuchni

Post autor: karamba »

W sumie nie wiem, co z dodatkami, bo ja ogólnie dbam, by moja kuchnia dobrze wyglądała. Bardziej się skupiam, jakie krzesła do kuchni stolpluskrzesla/pl/c307-krzesla-do-kuchni kupić.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: jakie dodatki do kuchni

Post autor: lunko »

Mi ostatnio spodobały się okrągłe dywany dlatego postanowiłam poszukać pasującego do wystroju mojej kuchni. Po dłuższym przeglądaniu ofert sklepów wybór padł w końcu na sfmeble/pl/c/dywany-okragle-akcesoria-salon/ i się nie zawiodłam. Polecam każdemu taką niecodzienną ozdobę do kuchni.

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: jakie dodatki do kuchni

Post autor: kasjuszka »

Tutaj mają fajne dodatki i akcesoria elleci-polska/pl/ ja zamawialam od nich rozne pojemniczki, dozowniki :) na codzien takie rzeczy sie przydaja, dzieki temu jest bardziej funkcjonalnie

marysia
Posty: 374
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: jakie dodatki do kuchni

Post autor: marysia »

Bardziej niż o dodatki do kuchni, warto zadbać o środki czystości. Ze swojej strony na pewno mogę wam polecić ten ranking wyczysc/pl/plyn-do-mycia-naczyn-ranking/ gdzie znajdziecie namiary na najlepsze płyny do mycia naczyń. Warto sobie sprawdzić.

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: jakie dodatki do kuchni

Post autor: kasiunia »

Mamy różnie wyposażone nasze kuchnie ale w każdej znajdują się takie sprzęty jak lodówka, zlewozmywak oraz kuchenka, jednak już inne elementy wyposażenia są różne. Czasami są to mniej lub bardziej potrzebne i przydatne urządzenia. Na przykład do naszej kuchni kupiłam ostatnio taki oto słoik - aledobre/pl/18188,Sloj_szklany_dyspozytor_dozownik_do_napojow_pojemnosc_5_litrow_w_stylu_vintage_Kilner.html . To specjalny dozownik do napojów. Szczególnie latem używam go dość intensywnie.

tamara
Posty: 183
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: jakie dodatki do kuchni

Post autor: tamara »

Jeśli planujesz otworzyć restaurację to pamiętaj o tym, że gastronomię trzeba przede wszystkim odpowiednio wyposażyć. Bez sprzętów i różnych akcesoriów raczej ciężko będzie funkcjonować w tej branży. W sklepie online Polmarkus znajdziecie wiele propozycji dla Waszej gastronomii: sklep.polmarkus/com/pl/pudelka-na-tort/pudelko-na-tort-z-uchwytem-30x30x12-cm-opak-50-szt . Polecam się z nimi zapoznać.

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: jakie dodatki do kuchni

Post autor: Molly »

W kuchni odpowiedni wybór dodatków jest ważny, bo w ten sposób kuchnia może zyskać na funkcjonalności. Na pewno niezbędne są noże. Mi spodobała się ta oferta nettrading/pl/komplety-nozy-do-kuchni . Mają zestawy noży w bloku albo bez. Mają nowoczesny wygląd. Można też kupić noże z powłoką ceramiczną. W ofercie są same znane marki, a ceny są przystępne, więc można skorzystać na tym.

marysia
Posty: 374
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: jakie dodatki do kuchni

Post autor: marysia »

Na pewno warto zainwestować w sprzęt kuchenny, który pomoże wam w szybki i łatwy sposób przygotować posiłki. Ja polecam roboty kuchenne, które polecane są zresztą w tym rankingu: expobonding/pl/najlepsze-szwajcarskie-roboty-kuchenne/ Nie wyobrażam sobie gotowania bez nich.

masala
Posty: 148
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: jakie dodatki do kuchni

Post autor: masala »

Jeśli chodzi o wyposażenie do kuchni to warto też poznać ofertę Sklepu Technica. W ich sklepie znajdziecie między innymi najróżniejsze akcesoria takie jak sklep.technica/pl/wozki-dwupolkowe/wozek-kelnerski-2-polkowy-850x530x800-mm-stalgast-661040 . Z pewnością przydadzą się one w Waszej kuchni.