Wyprawka dla dziecka - wózek

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Wyprawka dla dziecka - wózek

Post autor: agnieszka354 »

Hej! Przy wyprawce dla dziecka niezbędny jest wybór odpowiedniego wózka. Ja mam wózek od insevio/com/, bo poleciły mi go osoby na innym forum :) Mam i ja, od początku mi się spodobał, bo szukałam wózka lekkiego i ze spacerówką sensowną, bo naczytałam się, że te spacerówki od zestawów są beznadziejne. Ta jest super, składa się ze stelażem i zajmuje mało miejsca.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Wyprawka dla dziecka - wózek

Post autor: lunko »

Przyjrzyj się ofercie marki RIko, bo w niej na pewno znajdziesz jakiś wózek odpowiedni dla siebie. Ja zdecydowałam się na Riko Nano Pro i nie mam żadnych zastrzeżeń, a wręcz wózek sprawdza się rewelacyjnie.

tamara
Posty: 183
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Wyprawka dla dziecka - wózek

Post autor: tamara »

A jeśli chodzi o żywienie dziecka to warto wiedzieć, że już od czwartego miesiąca można rozszerzać dietę. Bardzo dobrym wyborem będą jednoskładnikowe słoiczki HiPP z serii Pierwsza Łyżeczka. Są to produkty o najwyższej jakości ekologicznej, które nie zawierają cukru.

greta
Posty: 39
Rejestracja: wt mar 09, 2021 10:01 am

Re: Wyprawka dla dziecka - wózek

Post autor: greta »

Zgadzam się z Tobą, mam oczywiście podobne zdanie. Ale jeśli chodzi o wyprawkę to wózek jest najważniejszy, dlatego od razu rozglądałam się za porządnym wózkiem, wybrałam x-landera bo moim zdaniem jest najładniejszy i najsolidniejszy w tym przedziale cenowym

marysia
Posty: 376
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Wyprawka dla dziecka - wózek

Post autor: marysia »

Jeśli nie wiesz jaki wózek wybrać dla swojej pociechy, to sprawdź aktualne rankingi. One zawsze pomagają podjąć dobrą decyzję. Ja właśnie w taki sposób wybrałam łóżeczko dziecięce. Powiem wam, że rankingi ze strony babythings/pl/ranking-top-10-lozeczko-dzieciece/ zawssze są najlepsze :)

gbasia1
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 8:41 am

Re: Wyprawka dla dziecka - wózek

Post autor: gbasia1 »

Jeśli przy wyprawce dla dziecka będziecie szukać odpowiedniego wózka to polecam zapoznać się z venicci/pl/ :) Długo szukałam takiego wózka, który będzie mały i lekki, ze względu na wyposażenie i funkcje wybraliśmy właśnie Venicci i nie żałujemy. Gondola i spacerówka to same plusy, świetnie wykonane, bardzo praktyczne rozwiązania.

arabica
Posty: 149
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Wyprawka dla dziecka - wózek

Post autor: arabica »

Problem z dzieckiem to nic nowego, dlatego sama będę mamą i gromadzę różnego rodzaju spostrzeżenia, podpowiedzi, żeby się do tego jak najlepiej przygotować. Stąd po prostu zerkam sobie na ten link i sprawdzam, co jeszcze maluszkowi mogę kupić. To chyba nie jest zwariowane? Co?