Wyposażenie magazynów

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Wyposażenie magazynów

Post autor: mirka00 »

Cześć, czy wiecie, co powinno składać się na wyposażenie magazynu? Czy macie jakieś ciekawe elementy, które będą pasować? Na razie to ja w firmie amRACK amrack/pl szukam odpowiedniego wyposażenia. I wydaje mi się, że warto będzie co nieco poszukać. Czy macie ogólnie jakieś opinie jeszcze na ich temat?

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Wyposażenie magazynów

Post autor: karamba »

W sumie to tematyka dość trudna, ale myślę, że nie tylko ja zastanawiam się na tym jak zacząć wyposażać halę, a jak magazyn. od czego zacząć? To duży problem, zwłaszcza dla laika, który do tego z logistyką zawsze był na bakier w szkole. Mam przecież technika ekonomistę, ale obawiam się, że to zadanie mnie mimo wszystko przerośnie... :D

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Wyposażenie magazynów

Post autor: marysia »

Jeśli szukacie wyposażanie magazynów dobrej jakości, to z pewnością warto również sprawdzić ofertę Aero System gdzie znajdziecie szeroki wybór zbiorników magazynowych. Mają również w ofercie zbiorniki na wosk co z własnego doświadczenia wiem, że nie zdarza się zbyt często.

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Wyposażenie magazynów

Post autor: armonia »

Podstawą na jaką trzeba zwrócić uwagę przy budowaniu magazynu to będzie wielkość i rozstaw regałów magazynowych. Jeśli chodzi o regały to zamawiałam wszystkie z regaly.biz/pol_m_Regaly-metalowe-1731.html . Tam jest możliwość dopasowania regału pod każdy wymiar w dodatku są bardzo proste w montażu.

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Wyposażenie magazynów

Post autor: Paulina »

A czy ktoś z Was szuka może dopiero takiego magazynu do wynajęcia? Jeśli interesują Was powierzchnie magazynowe miejscapaletowe to strona, na której możecie bez problemu takie magazyny na wynajem znaleźć :) Oczywiście w lokalizacji, którą bierzecie pod uwagę ;)

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Wyposażenie magazynów

Post autor: paulinajacka »

Na pewno na wyposażeniu każdego magazynu powinno być miejsce na gaśnicę, która w razie niebezpieczeństwa pomoże wam szybko zareagować. Zajrzyjcie na stronę sklepbhpippoz/pl/p2855,plomby-plastikowe-do-gasnic-regulowane-1000-szt.html aby zobaczyć ofertę plastikowych plomb, których celem jest zabezpieczenie gaśnicy przez użyciem. Zakupicie je w bardzo dobrej cenie, a w razie pytań możecie liczyć na wsparcie w zakupach.
paulina modra