Funkcjonalna kuchnia

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Funkcjonalna kuchnia

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że właśnie funkcjonalność jest najważniejszą cechą jaką powinna charakteryzować się nasza kuchnia, no nie powiem ale jej wygląd jest nie mniej ważny. Jakie są aktualne trendy kolorystyczne jeśli chodzi o kuchnie? Jeśli interesuje was ten temat zajrzyjcie proszę do tego bloga prowadzonego przez firmę Halupczok - producenta mebli kuchennych.Kuchnia biała, czarna, jasna czy ciemna, a może w odcieniu brązu? Poczytaj - łatwiej będzie ci wybrać.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Funkcjonalna kuchnia

Post autor: lunko »

W funkcjonalnej kuchni powinna się znaleźć moim zdaniem narożna szafka kuchenna bo są one bardzo pojemne. Tutaj gama-sklep/com/pl/a/389-narozna-szafka-kuchenna widziałem fajne, stylowe, polecam wam tą ofertę na pewno sprawdzić.

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Funkcjonalna kuchnia

Post autor: arabica »

Kuchnia nie tylko powinna być funkcjonalna, ale też powinna cieszyć wizerunkowo. Także jak kapitalnie urządzacie sobie swoją kuchnię, to nawet tutaj grupamo/pl/category/kuchnia/ możecie się rozglądnąć jak chodzi o płytki, czy niektóre elementy z wyposażenia. Możecie chociażby tam się rozglądnąć za inspiracjami.

marysia
Posty: 385
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Funkcjonalna kuchnia

Post autor: marysia »

Też jestem zdania, że kuchnia powinna być funkcjonalna. Dlatego też korzystalam z oferty sklepu boma-agd/pl Kupiłam tutaj praktycznie całe wyposażenie do kuchni - garnki, zastawę, sztućce itd.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Funkcjonalna kuchnia

Post autor: kasiunia »

O funkcjonalności danej kuchni decyduje jej wyposażenie i to czy elementy wyposażenia nam wystarczają czy też nie. W każdej kuchni znajdziemy z pewnością lodówkę i kuchenkę ale czy znajdziemy taką miarkę kuchenną ? - aledobre/pl/19203,Miarka_kuchenna_zielona_500_ml_MSC.html .Pewnie nie ale moim skromnym zdaniem to bardzo przydatna rzecz jeśli dużo rzeczy w kuchni robimy same a nie tylko odgrzewamy gotowe potrawy.

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Funkcjonalna kuchnia

Post autor: arabica »

Ostatnio przypadkiem trafiłam na stronę gastromania.cz/ i muszę przyznać, że mają tam bardzo ciekawe rzeczy nie tylko dla punktów gastronomicznych, ale również można zamówić sobie na własny użytek do domu. Muszę powiedzieć mojej koleżance, żeby sobie tam zaglądnęła i zamówiła potrzebne rzeczy, nie będzie potrzeby, żebym wysyłała jej taki towar od nas.

marysia
Posty: 385
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Funkcjonalna kuchnia

Post autor: marysia »

Wiele osób z racji na mały metraż mieszkania decyduje się na kuchnię w przedpokoju. Na stronie https://kuchniezpomyslem.pl/a/jfhq,kuch ... rzedpokoju pojawił się artykuł na ten temat - myślę, że was zainteresuje

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: Funkcjonalna kuchnia

Post autor: sprytna »

Ostatnio trafiłam na stronę gdzie opisano dwa rodzaje kuchni - studyjne na wymiar lub modułowe. Zobaczcie tu https://www.swiatmebli.pl/kuchnie/ Obie propozycje są bardzo ciekawe. Przy czym kuchnie modułowe są tańsze od kuchni robionych na wymiar. Jednak przy mojej małej i nieustawnej kuchni to raaczej będą musiała prosić o projekt kuchni na wymiar.A wy jaką kuchnię macie w swoich domach?

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Funkcjonalna kuchnia

Post autor: lunko »

W funkcjonalnej kuchni meble powinny być też jednak jej ozdobą, wyglądać dobrze. Tu https://www.gama-sklep.com.pl/a/706-meb ... e-czerwone macie ofertę na tego typu meble więc warto zajrzeć. Moja kuzynka od nich zamawiała kilka lat temu i do tej pory jest zadowolona.

Bonia
Posty: 521
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:52 pm

Re: Funkcjonalna kuchnia

Post autor: Bonia »

Co Waszym zdaniem bardziej nadaje się do kuchni użytkowej farby lateksowe do ścian czy farby akrylowe Dulux