Funkcjonalna kuchnia

masala
Posty: 153
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Funkcjonalna kuchnia

Post autor: masala »

W kuchni świetnie sprawdzą się też propozycje takie jak hokery kuchenne: mebletkaniny/pl/hokery-do-kuchni-cat-316 . Warto więc rzucić okiem. Myślę, że takie hokery spodobają się także Wam.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Funkcjonalna kuchnia

Post autor: lunko »

Do kuchni to ja bym wam polecał tutaj gama-sklep/com/pl/category/meble-kuchenne-85 meble zamawiać bo oni mają przystępne ceny a do tego wybór jest tak duży że do każdej aranżacji tam coś znajdziecie. Sklep ma dobre opinie od innych klientów też.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Funkcjonalna kuchnia

Post autor: karamba »

Właśnie ja w projekcie mam dość dużą kuchnię, tu mgprojekt/com/pl/willa-parterowa-wariant-b zerknijcie. I nie wiem, jaką urządzić. CZY MYŚLICIE, że wyspa jest dobrym pomysłem? Z tego co wiem, to co drugi dom ma dziś kuchnię łączoną z salonem, ale mi się to mega podoba.

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Funkcjonalna kuchnia

Post autor: tamara »

Polecam Ci odwiedzić sklep online Gastronet24. Tam znajdziesz wszystko, czego Ci potrzeba zarówno do kuchni domowej, jak i profesjonalnej. Są to między innymi na przykład takie akcesoria do mycia wszystkich powierzchni: gastronet24/pl/wozki-do-sprzatania/33769-uniwersalny-zestaw-dwu-wiaderkowy-do-mycia-wszystkich-powierzchni-wozek-perfekt-duo.html .

Molly
Posty: 145
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Funkcjonalna kuchnia

Post autor: Molly »

Funkcjonalna kuchnia to przede wszystkim funkcjonalne wyposażenie. Teraz sklepów z takim asortymentem jest sporo i spokojnie znajdziesz wszystko co potrzebne Myślę, że podstawą będą dobre noże, także rzuć okiem tu nettrading/pl/komplety-nozy-do-kuchni . Dostępne są różnego rodzaju komplety noży, które ułatwią prace kuchenne.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Funkcjonalna kuchnia

Post autor: kasiunia »

Jak ma wyglądać funkcjonalna kuchnia? Myślę ,że to dość indywidualne podejście wynikające z naszych upodobań i potrzeb. Właśnie od kiedy tylko pamiętam marzyłam o wyspie w kuchni i kuchni otwartej na salon. Przy nadarzającej się okazji z pewnością zrealizuję projekt mojego życia - wyspa kuchenna z płytą indukcyjną , z pewnością pojawi się w końcu w moim domu.

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 223
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Funkcjonalna kuchnia

Post autor: Wajkud »

Otwieram niedługo sklep mięsny i planuję zakupić dobrej jakości ladę chłodniczą. Zastanawiam się nad zakupem lady ze strony https://gastroplaneta.pl/pl/c/Lady-chlodnicze/25 - czy ktoś korzystał z nich w przeszłości? Moglibyście podzielić się waszą opinią na ich temat?
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Funkcjonalna kuchnia

Post autor: karamba »

Też musiałabym się za to zabrać, ale nie mam pomysłów, jak to zrobić. Chodzi przede wszystkim o to, że nie wiem, gdzie kupować. I dlatego może wy mi poradzicie jakiś rawa sklep katowice ? Nie chcę za bardzo jej zawalać, ale też ma być maksymalnie użyteczna. Ja kładę na to bardzo duży nacisk.

marysia
Posty: 384
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Funkcjonalna kuchnia

Post autor: marysia »

Myślę, że każda kobieta dba o to, aby jej kuchnia była w pełni funkcjonalna. Nie obędzie się tutaj z pewnością bez takich akcesoriów jak Chlebaki sklep internetowy które ułatwiają przechowywanie pieczywa.

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 472
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Re: Funkcjonalna kuchnia

Post autor: Perseuko »

W każdej funkcjonalnej kuchni nie powinno zabraknąć takiego urządzenia http://sternapolska.pl/produkty/hizero . Moim zdaniem jest to świetny wybór, gdyż dzięki temu możemy zaoszczędzić sporo czasu na porządku dziennym. Poza tym sam sprzęt nie jest wadliwy i potrafi sporo wytrzymać. Sam to testowałem.
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia