Wesele w Dębicy

farah557
Posty: 130
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Wesele w Dębicy

Post autor: farah557 »

Hej, Kochani! Gdzie najlepiej zorganizować wesele w bliskiej okolicy Dębicy? Zależy mi na dużej bazie noclegowej dla przyjezdnych gości. Gościł ktoś z Was w tym hotelu grandchotowa/pl/wesela/? Zdjęcia ze strony internetowej robią wrażenie!

Paulina
Posty: 221
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Wesele w Dębicy

Post autor: Paulina »

A co z dodatkowymi atrakcjami na Waszym weselu? Moim zdaniem warto byłoby się zdecydować na tak zwane fotolustro Cena za jego wynajęcie na przykład w firmie foto-lustro/com/ wcale nie jest wysoka, więc jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ;) A goście na pewno będą przy tym mieli mnóstwo frajdy i zabawy :)

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Wesele w Dębicy

Post autor: mirka00 »

Nie wiem dokładnie jak i nie wiem dokładnie kiedy, ale na pewno będę organizować stosowne wesele. Zależy mi na tym, żeby wszystko wyszło tak, jak należy, dlatego wiecie, muszę się poorientować w temacie. Wstępnie na razie mam slow wedding zaplanowany. To takie wesele typowo po naszemu, z atrakcjami, jaki nam się marzą, a nie komuś.

madzik
Posty: 13
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:47 am

Re: Wesele w Dębicy

Post autor: madzik »

Jak już sala wybrana to pomyślcie o dodatkowych atrakcjach dla gości. Sama będę na weselu gdzie młodzi zamówili sobie występ zespołu Bayer Full. Z tym, że o tym to wiedzą tylko nieliczni, generalnie ma to być niespodzianka. A będzie z pewnością. Samo to, że zobaczymy taki zespół na żywo to już będzie wydarzenie. A jeszcze bawić się przy ich piosenkach to już całkiem. Myślałam, że trudno zamówić taki zespół, a wystarczy kontakt przez stronę zespołu i można wszystko dograć o ile mają wolny termin.

kasiunia
Posty: 455
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Wesele w Dębicy

Post autor: kasiunia »

Większość uroczystości weselnych poprzedzonych jest ślubem (często kościelnym )albo popularnym ostatnio ślubem humanistycznym. Uroczystości te często poprzedzone są Błogosławieństwem Pary Młodej. Jeśli chcecie dowiedzieć się coś więcej na ten temat - zapraszam na bloga o tematyce ślubnej i weselnej - thisoneday/pl/co-musisz-wiedziec-o-blogoslawienstwie-pary-mlodej/ . Błogosławieństwo Młodej Pary to piękna i stara tradycja, która sprawia, że dzień ślubu staje się jeszcze bardziej wyjątkowy. Warto więc zastanowić się nad przyjęciem błogosławieństwa, choć niestety cześć nowożeńców rezygnuje z tej uroczystości.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Wesele w Dębicy

Post autor: lola »

Macie już wybrane zaproszenia ślubne? Jesli nie koniecznie zajrzyjcie na artma-zaproszenia/pl/kategoria/zaproszenia-slubne/zaproszenia-slubne-zlocone/ Znajdziecie tam przepiękne złocone zaproszenia ślubne. Sama myślę o takich zaproszeniach. Bardzo mi się podobają.